Pagina 157 din 157 PrimulPrimul ... 57107147155156157
Rezultate de la 1.249 la 1.255 din 1255

Subiect: Floare sau coronita?

Inregistrat
    14.02.2011

Implicit Re: Flori de pus in par

Citat Postat de sis Vezi mesajul
    Site-uri de profil cred ca sunt si le poti oferi sugestii. Eu am dat peste cateva care faceau flori de pus in par, la rever din fel de fel de materiale, numai pisici nu. Ma gandesc chiar sa caut o brosa, sa o dezmembrez si sa o fixez pe-o clama. Brose din argint/metal am vazut nenumarate (flori, libelule), chiar de dimineata pe-un site de discounturi. Bafta!
    Am vazut pe net, dar vreau sa le vad in magazin, ca pun eu mana pe ele si sa vad calitatea, materialul etc M-am pacalit cu prea multe lucruri de pe net ca sa risc tocmai acum

Da si eu m-am inspirat de pe net, dar de cumparat am cumparat ce am vazut cu ochii mei; m-am tot sucit si razgandir si pana la urma mi-am facut eu my own design cu 2 flori cumparate separat de pe Lipscani si lipite de mine pe acceasi grafa - una din voal alb si perlute si alta din pene negre

Inregistrat
    30.09.2008

Buna fetelor, ati comandat de pe anumite site-uri accesorii pentru mirese? ati fost incantate de ce ati primit sau dezamagite?

Inregistrat
    30.03.2012

Citat Postat de simonique87 Vezi mesajul
    Buna fetelor, ati comandat de pe anumite site-uri accesorii pentru mirese? ati fost incantate de ce ati primit sau dezamagite?
    Eu am comandat buchetul meu si al nasei de pe net,(iti atasez poze ) si sunt mai mult de incantata.Mai intai mi-a fost frica dar nu am avut nimic de pierdut sa incerc mai ales ca inainte de a-mi trimite produsul mi-a trimis multe poze pe mail.Al meu e cel cu mov si ivory.IMG_1706.jpgIMG_1718.jpgIMG_1707.jpgc.jpgf.jpg

Inregistrat
    02.04.2012

Implicit Re: Floare sau coronita?

Daca mergeti pe varianta cu flori naturale, orhidea e o alegere buna! Nu va faceti probleme in ceea ce priveste "durata de viata" a acestei flori, va rezista pe parcursul intregii nopti!

Inregistrat
    19.01.2011

fetelor eu mi-as dori tare tare mult sa imi pun in par o floare albastra..aveti cumva vreo sugestie?

Inregistrat
    26.02.2011

Citat Postat de madalinasl Vezi mesajul
    fetelor eu mi-as dori tare tare mult sa imi pun in par o floare albastra..aveti cumva vreo sugestie?
    Naturala sau textila?

Pagina 157 din 157 PrimulPrimul ... 57107147155156157

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us