Pagina 2 din 20 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 154

Subiect: Imperial

Inregistrat
    02.03.2008

Implicit Re: Salon Imperial

Citat Postat de niko84r Vezi mesajul
    am auzit cate ceva de restaurant si am inteles ca e foarte mare si ca au o limita de minim 150 de persoane? true or false?
    sincer nu stiu de limita..eu am avut 200 si nu m-a interesat aspectul acesta...si da este mare si f frumos

Inregistrat
    05.02.2010

Am o prietena care a facut la imperial si a fost foarte incantata de tot...servire personal, atitudine....totul era ok...O sa intreb limita de persoane impusa, caci eu eram atunci la bucuresti si nu am fost la nunta.Un lucru e cert.....e totul ok

Inregistrat
    13.08.2008

Citat Postat de iubitika Vezi mesajul
    sincer nu stiu de limita..eu am avut 200 si nu m-a interesat aspectul acesta...si da este mare si f frumos
    Sunt putin off topic, vroiam sa iti spun ca imi place tare mult poza de la avatar!! Nu ai mai multe poze de la nunta sa ni le arati si noua? Cred ca ai avut nunta in aceeasi zi cu mine

Inregistrat
    02.03.2008

Citat Postat de Alynuta87 Vezi mesajul
    Sunt putin off topic, vroiam sa iti spun ca imi place tare mult poza de la avatar!! Nu ai mai multe poze de la nunta sa ni le arati si noua? Cred ca ai avut nunta in aceeasi zi cu mine
    iti multumesc..uite aici...

http://picasaweb.google.com/dianai1283

Inregistrat
    13.08.2008

iti multumesc..uite aici...

http://picasaweb.google.com/dianai1283
    Si cred ca am spus tot

Inregistrat
    02.03.2008

Si cred ca am spus tot
    iti multumesc..ma faci sa rosesc

Inregistrat
    13.08.2008

iti multumesc..ma faci sa rosesc
    Inca o intrebare si te las Cine v-a facut pozele? Imi plac f mult, si cele de la Trash the Dress, si cele de la mare de 1 mai, si cele de la nunta, din Crang, parca nu sunt pozele alea clasice pe care le vezi kam la toate miresele care fac poze in Crang. Si voi ati fost superbi, nu numai pozele

Inregistrat
    02.03.2008

Inca o intrebare si te las Cine v-a facut pozele? Imi plac f mult, si cele de la Trash the Dress, si cele de la mare de 1 mai, si cele de la nunta, din Crang, parca nu sunt pozele alea clasice pe care le vezi kam la toate miresele care fac poze in Crang. Si voi ati fost superbi, nu numai pozele
    toate pozele sunt facute de un fotograf din bucuresti..adrian opritoiu ..este f priceput si me noi ne-a impresionat
    iti multumesc!

Pagina 2 din 20 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us