Pagina 32 din 32 PrimulPrimul ... 22303132
Rezultate de la 249 la 250 din 250

Subiect: Sforaitul sotului...o problema?

Inregistrat
    07.11.2012

Implicit Re: Sforaitul sotului...o problema?

la mine fetelor e invers....daca nu sforaie nu pot dormi cand vine tarziu acasa...e nasol de tot, ca ma tot foiesc si nu pot adormi fara el in pat langa mine, dar cum se baga in pat si incepe sa sforaie...e leagan pt mine
    desi alte zgomote, de la vecini sau de pe strada...nu ma lasa sa dorm, sforaitul sotului e miere
    Viața este ceea ce aș fi fost, de nu m-ar fi robit ispita nimicului.

Inregistrat
    07.08.2008

Implicit Re: Sforaitul sotului...o problema?

cred ca am mai scris pe aici ca sforaitul sotului nu e o problema. ei bine, pe atunci nu era! are nopti cand sforaie in asa hal, incat nu pot dormi. si daca la inceput, se oprea din sforait la cea mai mica atingere, acum il ghiontesc serios, il tin de nas, il scutur, il cert si multe altele iar el...nimic, isi continua sforaitul iar eu imi continui orele de nesomn. nici macar intoarcerea de pe o parte pe alta nu isi mai are efectul. dar mi-e drag asa, ba inca l-am si filmat de cateva ori, sforaia ca-n desene animate. si sa vedeti ce duet de sforaieli face cu fiica'mea cea mare
    Sandra

Pagina 32 din 32 PrimulPrimul ... 22303132

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us