Pagina 1 din 3 123 UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 24

Subiect: Firme decoratiuni Drobeta Turnu-Severin

Inregistrat
    20.08.2008

Implicit Firme decoratiuni Drobeta Turnu-Severin

Buna fetelor, eu o sa am nunta in 2010 si m-ar interesa informatii legate de firmele ce se ocupa cu decoratiunile restaurantelor, etc. Va rog mult daca aveti cunostinta despre acest subiect, ajutati-ma! Multumesc anticipat si pupici multi

Inregistrat
    03.02.2008

Implicit Re: Firme decoratiuni Drobeta Turnu-Severin

Citat Postat de loreloredana Vezi mesajul
    Buna fetelor, eu o sa am nunta in 2010 si m-ar interesa informatii legate de firmele ce se ocupa cu decoratiunile restaurantelor, etc. Va rog mult daca aveti cunostinta despre acest subiect, ajutati-ma! Multumesc anticipat si pupici multi
    Exista foarte multe firme care se ocupa de decoratiuni. Cel mai bine e sa mergi pe la mai multe si in functie de ceea ce iti doresti poti compara preturile pachetelor oferite. Daca nu ma insel parca cei de la Parc au propria lor firma, parca Deco Art se cheama (sau cel putin anul trecut o aveau).

Inregistrat
    06.03.2008

Citat Postat de yannia Vezi mesajul
    Exista foarte multe firme care se ocupa de decoratiuni. Cel mai bine e sa mergi pe la mai multe si in functie de ceea ce iti doresti poti compara preturile pachetelor oferite. Daca nu ma insel parca cei de la Parc au propria lor firma, parca Deco Art se cheama (sau cel putin anul trecut o aveau).
    asa e, cei de la parc isi au propia firma de aranjamente
    mergi la eu, si iti arata ce iti pot face.

Citat Postat de corinutza_mica Vezi mesajul
    asa e, cei de la parc isi au propia firma de aranjamente
    mergi la eu, si iti arata ce iti pot face.

Eu am fost undeva pe la podul gruii,cat iti ia cei de la parc?noua ne-a luat 35mil pt rest decebal.

Inregistrat
    06.03.2008

Citat Postat de lili1308 Vezi mesajul
    Eu am fost undeva pe la podul gruii,cat iti ia cei de la parc?noua ne-a luat 35mil pt rest decebal.
    nu stiu cat iau cei de la parc, pt k eu nu am facut cu ei...dar stiu k difera in functie de ceea ce iti doresti tu.
    am fst cu doua tipe care au avut nunta la parc, si celei care a facut cu trendafiri aranjamentele, i_a luat pt 250 persoane 5000 LEI iar cea care a facut cu crizanteme, i_a luat pt 200 pers vreo 2600 lei.
    cel mai bine te duci la ei la parc, si ceri sa iti faca un pret
    creciun fericit!

Inregistrat
    22.05.2010

buna fetelor! am auzit si eu de parc de la o prietena care are nunta acolo...am inteles ca au o firma care se ocupa..dar din cate stiu au niste preturi la aranjamente de.....si am mai inteles ca daca refuzi sa aranjezi sala cu firma lor iti mai ia nu stiu cati bani in plus pentru inchiriere..oricum o suma considerabila..mi se pare chiar o tampenie..nu ar treb sa oblige pe nimeni sa decoreze cu firma lor..eu una sunt foarte multumita de firma care o sa se ocupe de decorul meu

Inregistrat
    23.01.2011

Buna fetelor,
    Este adevarat ca nu prea sunt firme de organizat evenimente in Severin, dar de ce nu va orientati spre orasele din apropiere. Eu am descoperit cateva agentii foarte tari in Craiova, care cu siguranta ar veni si in Severin. Daca vreti mai multe detalii , astept mesaj.

Inregistrat
    07.04.2010

Citat Postat de irinuca16 Vezi mesajul
    Buna fetelor,
    Este adevarat ca nu prea sunt firme de organizat evenimente in Severin, dar de ce nu va orientati spre orasele din apropiere. Eu am descoperit cateva agentii foarte tari in Craiova, care cu siguranta ar veni si in Severin. Daca vreti mai multe detalii , astept mesaj.
    sunt vreo 11 firme in severin
    Mascota miresicilor de 2011
    nunta noastra:https://picasaweb.google.com/1111305...5567718/Coafat
    I'm not crazy, I'm planning a wedding!

Pagina 1 din 3 123 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us