Pagina 2 din 7 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 51

Subiect: Cununia religioasa

Inregistrat
    26.06.2008

Implicit Re: Cununia religioasa

Citat Postat de dana86dany Vezi mesajul
    tot sa te casatoresti inj ziua de azi. si cu primaria e la fel dai aproape 500-600 ron p acte si ei iti da 200 euro, unde este ajutorul ala de prima casatorie ca eu nu il vad nicaieri, pe o parte iti si p cealalta iti ia.

mda..pe mine ma costat 300 ron taxa de casatorie si 200 ron analizele.iar banii aceia 200 euro ti da deabea dupa doua luni.

Inregistrat
    27.10.2009

Citat Postat de sweet_november Vezi mesajul
    mda..pe mine ma costat 300 ron taxa de casatorie si 200 ron analizele.iar banii aceia 200 euro ti da deabea dupa doua luni.
    tot asa ma dus si p mine. la noi in giurgiuasa este, aici in bucuresti a platit o colega undeva la 250 ron cu tot cu analize, ei chiar au inteles ceva d acei 200 euro insa noi nimik. aaa si mai e faza k tre sa lasi si o sticla d sampanie si o cutie d bomboane la ofiteru starii civile (noi nu am stiut si nu am lasat nimik ). si mai iti cer si la biserica luna de pe cer.

Inregistrat
    26.06.2008

buna fetelor!am fost si eu la biserica si am stabilit ora 17 pentru cununia religioasa si am platit micuta taxa de 7 mil.dar asta e bine ca am reusit macar sa pun ora pe care o vroiam.

Inregistrat
    27.10.2009

buna fetelor!am fost si eu la biserica si am stabilit ora 17 pentru cununia religioasa si am platit micuta taxa de 7 mil.dar asta e bine ca am reusit macar sa pun ora pe care o vroiam.
    felicitari. faci cumva la hanul cosminului balanoaia? aveti idee cum se numeste biserica vis a vis d alei?

Inregistrat
    29.08.2009

felicitari. faci cumva la hanul cosminului balanoaia? aveti idee cum se numeste biserica vis a vis d alei?
    Sf Nicolae

Inregistrat
    26.06.2008

buna...nu eu fac la balanoaia ci la restaurantul din oras in salonul mare.Am inteles ca este ok acolo unde au facut ei insa seara sunt cam multii tantari de la balta aceea.

Inregistrat
    27.10.2009

buna...nu eu fac la balanoaia ci la restaurantul din oras in salonul mare.Am inteles ca este ok acolo unde au facut ei insa seara sunt cam multii tantari de la balta aceea.
    upsss la asta nu ne am gandit. o sa imi iau ceva impotriva tantarilor. si eu tot acolo am vrut dar nu mai aveau locuri . sper sa nu iasa chiar asa urat din cauza tantarilor. ms si pentru informatia cu biserica

Inregistrat
    26.06.2008

upsss la asta nu ne am gandit. o sa imi iau ceva impotriva tantarilor. si eu tot acolo am vrut dar nu mai aveau locuri . sper sa nu iasa chiar asa urat din cauza tantarilor. ms si pentru informatia cu biserica

si daca doresti mese pe rotund pentru restaurantul de la balanoaia eu zic sa te interesezi inca de acum si sa stabilesti clar deoarece ei nu au foarte multe si duc si la restaurantul unde fac eu.Eu am noroc ca tata e prieten cu patronul si sper sa nu imi faca vreo figura cu mesele sa ma trezesc ca nu au suficiente mese sa imi puna.

Pagina 2 din 7 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us