Pagina 1 din 7 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 54

Subiect: Saloane de coafura si manchiura in Neamt!

Inregistrat
    11.12.2007

Implicit Saloane de coafura si manchiura in Neamt!

Buna fetelor, ma numesc Raluca, am nunta pe 16 august, la Mariko Inn in Roman. Am o mare nedumerire... Mi-am facut programare la salonul Vip pentu coafura si machiaj. Ce credeti am facut alegerea potrivita? Eu asa sper!

Implicit Re: Coafura si machiajul...

hmmmm.....sincer nu stiu nimic de salonul asta dar cu siguranta o sa iasa ceva frumos conteaza f mult culorile pe care le alegi u pt machiaj ce te avantajezez in rest cred ca totul e ok succes

Inregistrat
    10.09.2007

Eu mai am 23 de zile... Mi-am facut recent programare la Iaky, in Piatra. Am vazut mai multe saloane, dar asta mi-a placut cel mai mult, chiar mai mult decat Sanda. Sper sa fie bine!

pup,
    Mădutzu

Inregistrat
    05.09.2008

Stie cineva ceva de o doamna Anoaneta de la salonul de la Ceahlau?
    Am auzit ca e f buna dar mai ceream o parere.
    Merci.

Inregistrat
    28.11.2008

Citat Postat de AlexiaS Vezi mesajul
    Stie cineva ceva de o doamna Anoaneta de la salonul de la Ceahlau?
    Am auzit ca e f buna dar mai ceream o parere.
    Merci.
    Buna, Alexia

La care salon de la Ceahlau te referi? Este salon de coafura acolo? Sau n-am fost eu atenta?

Si au am nunta in sala Bianca. Te-ai hotarit cu ce culoare decorezi sala? Eu sint in pana de idei... cred ca nici nu mai trebuie decorata dar niciodata nu strica inca o parere.

Mersi si spor!

Inregistrat
    05.09.2008

Citat Postat de Madee Vezi mesajul
    Buna, Alexia

La care salon de la Ceahlau te referi? Este salon de coafura acolo? Sau n-am fost eu atenta?

Si au am nunta in sala Bianca. Te-ai hotarit cu ce culoare decorezi sala? Eu sint in pana de idei... cred ca nici nu mai trebuie decorata dar niciodata nu strica inca o parere.

Mersi si spor!
    Buna Madee,
    Scuze de intarziere. . . Nu am mai avut timp sa verific forumul dar de acum imi voi face timp, promit.
    Ai perfecta dreptate, si mie mi se pare ca la felul cum arata sala aceea, daca ii mai pui ceva, risti puternic sa dai in chici.
    Eu ma gandeam la o arcada la intrare, flori pe mese si cam aici am ajuns. Nu mai stiu altceva ce ar merge acolo. . .
    Ca si culori vom folosi in principal bordeaux si verde fistic (invitatii, buchet, flori pe mese, etc).

Inregistrat
    28.11.2008

Buna

Stai linistita... nici eu nu intru prea des, desi ar trebui...
    Cred ca iesim din subiect dar ma intorc la decoratiunile noastre. La un verde foarte pal ma gindeam si eu, ca sa fie ca in gradina cu galbenul de acolo... si se mentine si luminozitatea.
    Planuiesc sa ma duc sa fac poze in sala in speranta ca imi vin idei uitindu-ma le ele.

Totusi, ca sa nu iesim din subiect, putem vorbi pe Off-topicul miresicilor din Neamt
    Oricum, raman interesata de subiectul asta pentru ca trebuie sa imi fac coafura si machiajul in Piatra (n-am incotro )

Spor!

Inregistrat
    07.02.2005

Buna,
    Imi poate recomanda cineva un coafor bun in Roman? Velvet sau VIP? Mai sunt si altele.
    Va multumesc. Spor la pregatiri

Pagina 1 din 7 123 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us