Pagina 3 din 8 PrimulPrimul 12345 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 63

Subiect: Rochii de mireasa in Hunedoara

Inregistrat
    12.01.2010

Implicit Re: Noela Style...

am avut o experienta neplacuta cu doamnele de acolo , am fost cu nasa ( care are nunta cu 2 sapt inainte de a mea ) sa isi cumpere un fel de cordeluta, ca asa vazuse ea, nush unde , printr-o revista, si i-a placut mult .

am ajuns acolo , si le-am explicat doamnelor cam ce vrem, aveam si poza ... si ne-au ras in nas , ca noi nu stim... ca alea nu se poarta asa .. dar cand le-am intrebat cum se poarta nu au stiut...

si sincer... nu am mai fost pe acolo

Inregistrat
    30.05.2010

Citat Postat de Sonya24 Vezi mesajul
    ...aaaa,magazinul acela cu rochii ca ..."verzele,cand da gerul peste ele..." ?(citez o miresica de pe forum)
    O prietena de-a mea le-a vizitat magazinul, ce sa zic....n-a rezistat mai mult de 3 minute inauntru. . in fine ...convingeti-va singure,o sa plecati un pachet de nervi de-acolo...cel putin!Bafta!
    subscriu! rochiile mi se par de-a dreptul kitchoase, iar preturile nejustificate pt. calitataea care o au si modele, nici eu nu am rezistat mai mult de 5 minute , mai ales cand am intrebat daca fac si rochii de mireasa cu modelul adus de mine, mi s-a spus ca da, sa aduc modelul si adresa site-ului de unde e si imi face rochia cam cu 100-200 de euro mai ieftina decat e modelul original( gen Pronovias, Maggie Sottero etc)

Inregistrat
    21.01.2009

Citat Postat de Alinuutza Vezi mesajul
    am avut o experienta neplacuta cu doamnele de acolo , am fost cu nasa ( care are nunta cu 2 sapt inainte de a mea ) sa isi cumpere un fel de cordeluta, ca asa vazuse ea, nush unde , printr-o revista, si i-a placut mult .

am ajuns acolo , si le-am explicat doamnelor cam ce vrem, aveam si poza ... si ne-au ras in nas , ca noi nu stim... ca alea nu se poarta asa .. dar cand le-am intrebat cum se poarta nu au stiut...

si sincer... nu am mai fost pe acolo
    ...Asa ma gandesc si eu ...daca tot nu se pricep,sa se apuce de alta meserie,nu?de exemplu sa incerce la vanzare de mici in piata ca-i mai simplu
    ...In zilele noastre oricine crede ca poate face orice,iti trebuie experienta in aceasta meserie,cred eu!

Inregistrat
    15.11.2009

Implicit Re: Rochii de mireasa in Hunedoara

In Alba Iulia, perioada 26-28 nov 2010 este targ de nunti la hotel Nettuno. Avand in vedere ca e final de sezon, cred ca o sa fie super oferte!

Inregistrat
    30.12.2010

Fete.....de unde ne luam rochitele???? asteptam Targul de nunti din Deva sau mergem in cautare in alte orase....aici in Deva nu gasesti mai nimic Voi de unde va luati???

Inregistrat
    26.08.2009

eu am zis k mergem in 27-30 ianuarie la targ de nunti in Cluj , poate gasesc ceva acolo, dak nu sigur la Sibiu sau Alba, am azuit k sunt multe magazine si nu foarte scumpe...

Inregistrat
    15.12.2010

Si in Timisoara sunt multe magazine,am auzit ca si in Arad sunt si au rochii mai ieftine,aduse din Ungaria.

Inregistrat
    26.08.2009

Acum cred k in fiecare oras mai mare , sunt foarte multe magazine, scumpe si ieftine....
    Doar sa ne gasim ce ne place k avem de unde alege....

Pagina 3 din 8 PrimulPrimul 12345 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us