Pagina 48 din 48 PrimulPrimul ... 38464748
Rezultate de la 377 la 384 din 384

Subiect: Biserica Visarion

Inregistrat
    23.06.2013

Implicit Re: Biserica Visarion

Citat Postat de miki88 Vezi mesajul
    Eu am avut in Mai cununia la Sfantul Visarion. Cuvintele parintelui Crangasu de la sfarsitul slujbei ne-au emotionat cu adevarat.

Toti invitatii nostri au fost impresionati de slujba. Corul a fost divin.
    Buna,

Am fost si noi aseara la biserica ..si preotul a fost minunat. Multumesc pentru pareri si sper sa fie totul bine

Inregistrat
    20.01.2014

Fetelor, m-am interesat mult deja despre biserici si va sfatuiesc sa luati in considerare Biserica Visarion. Totul este impecabil facut aici, iar preotii sunt foarte amabili, nu ai parte de surprize deloc!

Mai mult, au un site foarte frumos si puteti sa vedeti biserica foarte frumos acolo - inclusiv cu un interior 3D. L-am intrebat pe preotul Cringasu in legatura cu scaunele de pe mijloc si mi-a spus ca acele scaune vor fi mutate un lateralele bisericii, fiind foarte mult loc pe mijloc.

www.parohiasfantulvisarion.ro

VA DORESC SUCCES LA MIRESIT!

Inregistrat
    25.01.2014

Citat Postat de oconi Vezi mesajul
    Buna,

Am fost si noi aseara la biserica ..si preotul a fost minunat. Multumesc pentru pareri si sper sa fie totul bine
    Salutare miresici!

Noi vom avea nunta in octombrie anul acesta si am vrea sa stim cu cat timp inainte ar tb sa mergem sa rezervam ca sa nu avem surprize .

Multumesc

Inregistrat
    23.05.2012

Citat Postat de cataralu Vezi mesajul
    Salutare miresici!

Noi vom avea nunta in octombrie anul acesta si am vrea sa stim cu cat timp inainte ar tb sa mergem sa rezervam ca sa nu avem surprize .

Multumesc
    Cred ca ar trebui sa mergeti sa vorbiti cu preotul, programarile incep din noiembrie, decembrie.

Inregistrat
    25.01.2014

Citat Postat de roa_sea Vezi mesajul
    Cred ca ar trebui sa mergeti sa vorbiti cu preotul, programarile incep din noiembrie, decembrie.

Am rezolvat...am rezervat pt 4 oct si culmea am gasit si ora la care ne doream libera...Mai am o singura problema acum...preotul Crangasu nu e de acord cu 2 perechi de nasi....A mai avut vreuna din voi problema asta ? Daca da, cum ati rezolvat-o?? Merci!!

buna. am vrea sa facem si noi botezul la aceasta biserica. stiti cumva daca boteaza mai multi copii o data? accepta programare pt botez? multumesc.

Inregistrat
    17.05.2014

Citat Postat de EveningStar Vezi mesajul
    buna. am vrea sa facem si noi botezul la aceasta biserica. stiti cumva daca boteaza mai multi copii o data? accepta programare pt botez? multumesc.
    Cel mai sigur afli daca intrebi direct la biserica.
    Acestea sunt datele de contact de pe siteul lor:
    Preot Paroh Dr. NICOLAE CRÎNGAȘU: tel. 0722.468.440 - 021.317.25.43

Inregistrat
    24.08.2014

Citat Postat de cataralu Vezi mesajul
    Salutare miresici!

Multumesc
    Buna,

Ai putea, te rog, sa imi spui care au fost costurile?

Multumesc,

Pagina 48 din 48 PrimulPrimul ... 38464748

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us