Pagina 3 din 21 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 161

Subiect: Tu pe coperta Revistei Miresici.ro

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit Re: Tu pe coperta unei reviste pentru mirese!

Citat Postat de Biu Vezi mesajul
    Ma tenteaza concursul, dar inca am mistere neelucidate in legatura cu unele detalii :
    1. Am inteles ca exista o selecite in Bucuresti pt finaliste. Pt finalistele care nu locuiesc in Bucuresti ( nu-mi place cuvantul provincie )nu se deocnteaza transportul si cheltuielile aferente. Shootingul pentru castigatoare va fi programat intr-o alta zi ? Sau in ziua imediat urmatoare ? Sau este vorba de 2 date dieferite, la distanta de timp, astfel incat va necesita 2 drumuri pentru fetele care nu locuiesc in Bucuresti ?
    2. La shooting oferiti voi "necesarul " : machiaj, hair styling si tinuta ?
    3. In urma shootingului am inteles ca se vor oferi 10 reiste Mireasa. Tot nu am retinut cate poze in format digital se vor primi ( nr min, nr max ) si rezolutia.
    4. De asemenea Adina a spus ca la cerere, poate oferi contra cost un album cu maxim 10 poze. Cat costa ?
    5. Luna aparitiei revistei cu pricina. Cel mai devreme vs cel mai tarziu ?

Sper sa nu deranjeze intrebarile mele, insa din puctul meu de vedere aceste detalii conteaza foarte mult si ma vor determina sa iau hotararea de a participa sau nu la concurs . Multumesc !
    Iata si raspunsurile transmise de catre Sanoma Hearst:
    1. Da, este posibil sa fie nevoie de doua drumuri.
    2. Da, toata recuzita pentru shooting este asigurata de Sanoma.
    3. Nu se intelege daca este vorba despre o intrebare in legatura cu revista. In legatura cu pozele, vezi nr.4.
    4. Aceasta discutie poate fi purtata separat, nu are legatura cu regulamentul concursului. Subliniem faptul ca aceasta facilitate – oferirea pozelor gratis - nu exista, prin urmare vom alcatui o oferta pe care o vom pune la dispozitia castigatoarei. Reamintim: premiul pentru acest concurs este aparitia pe coperta unei reviste si un cover story despre nunta castigatoarei.
    5. Shooting-ul va fi realizat in luna martie, maxim aprilie. Data exacta in oricare din aceste 2 luni va fi stabilita si cu acordul castigatoarei in functie, fireste, de disponibilitatea acesteia.

Inregistrat
    27.10.2008

Citat Postat de irina Vezi mesajul
    Iata si raspunsurile transmise de catre Sanoma Hearst:
    1. Da, este posibil sa fie nevoie de doua drumuri.
    2. Da, toata recuzita pentru shooting este asigurata de Sanoma.
    3. Nu se intelege daca este vorba despre o intrebare in legatura cu revista. In legatura cu pozele, vezi nr.4.
    4. Aceasta discutie poate fi purtata separat, nu are legatura cu regulamentul concursului. Subliniem faptul ca aceasta facilitate – oferirea pozelor gratis - nu exista, prin urmare vom alcatui o oferta pe care o vom pune la dispozitia castigatoarei. Reamintim: premiul pentru acest concurs este aparitia pe coperta unei reviste si un cover story despre nunta castigatoarei.
    5. Shooting-ul va fi realizat in luna martie, maxim aprilie. Data exacta in oricare din aceste 2 luni va fi stabilita si cu acordul castigatoarei in functie, fireste, de disponibilitatea acesteia.

din cate am inteles eu la nr 3 Biu se refera la un post sanomahearst de la pagina 1 care spune "Castigatoarea va primi gratuit 10 reviste si cateva poze in format electronic pentru rezolutie web" ........ iar aceasta propozitie emisa de cei de la sanomahearst presupune ca cea care va castiga, alaturi de cele 10 reviste va primi si un cd cu cateva poze la rezolutie web - cate sunt acele poze?(sau cei de la sanoma si-au retras afirmatia aceasta si nu mai ofera nimic in afara de cele 10 nr de revista...)
    la nr 5 nu stiu dc asta este ce a vrut Biu sa afle (fiindca intrebarea ei se refera la nr revistei si nu la data sedintei foto pt revista)....... sedinta foto poate va fi in aprilie (e bine de stiut si asta) ...... dar in ce numar al revistei va fi publicata? fix in urmatorul sau la cateva numere distanta?

Am venit si eu cu povestea mea.
    Azi am probat si eu rochia si se pare ca tot azi a devenit ziua in care m-am decis asupra ei. Binenteles ca voi veni cu modificarile de rigoare, in sensul ca o sa ii pun niste manecutze, dar este o rochie care zic eu ma defineste. Am vazut-o in vitrina si parca se uita patrunzator la mine, vorbind cu mine si cerand sa fie imbracata. M-am oprit fermecata si totodata neintelegand ceea ce m-a facut sa apas clanta magazinului. Inauntru o doamna deosebit de dragutza si de zambitoare mi-a adancit sentimentul de siguranta si de certitudine. Rochita statea , parca sfioasa, in coltul vitrinei si astepta rabdatoare sa devina una cu mine. In momentul in care am imbracat-o totul a devenit foarte clar. Ea era pentru mine si eu pentru EA. Cand am iesit din magazin, vantul rece parca m-a trezit din vis si am inceput sa gandesc " la rece" daca ramane rochitza sau nu. Dar hotararea e luata caci gandul a ramas la EA, la rochitza englezeasca - asa imi place sa o numesc- si care sper sa fie alaturi de mine.
    Asta e mica mea poveste care sper sa devina marea mea poveste de vis.
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    06.10.2007

shootingul in ce tinuta se va face?
    in rochia de mireasa? .. sau cum?
    pentru ca daca eu am nunta in noiembrie .. atunci toata lumea va fi vazut revista. ce fac, imi cumpar o alta rochie?

Inregistrat
    20.02.2008

Citat Postat de Cat_Eyes Vezi mesajul
    pentru ca daca eu am nunta in noiembrie .. atunci toata lumea va fi vazut revista. ce fac, imi cumpar o alta rochie?

A intrebat o miresica cu o pagina in urma daca tinuta, machiaj, coafura sunt asigurate, iar raspunsul a fost ca toata recuzita este asigurata de Sanoma !

Inregistrat
    07.02.2005

Citat Postat de Cat_Eyes Vezi mesajul
    Nu cred ca se va face in rochia ta de mireasa. Va fi totul pus la dispozitie de catre organizatori.

Inregistrat
    02.09.2008

Citat Postat de luiza Vezi mesajul
    Nu cred ca se va face in rochia ta de mireasa. Va fi totul pus la dispozitie de catre organizatori.
    Nu crezi sau sigur nu?
    Pt ca daca se va folosi rochia castigatoarei eu ma retrag din concurs. Nu vreau sa pozez cu rochia mea inainte de nunta. Si, in plus, probabil ca nici nu va fi gata pana in martie/aprilie cand se va desfasura sedinta.

Inregistrat
    06.04.2009

Citat Postat de Babirusa Vezi mesajul
    Nu crezi sau sigur nu?
    Pt ca daca se va folosi rochia castigatoarei eu ma retrag din concurs. Nu vreau sa pozez cu rochia mea inainte de nunta. Si, in plus, probabil ca nici nu va fi gata pana in martie/aprilie cand se va desfasura sedinta.
    Babi, Irina a spus ca Sanoma pune la dispozitie tinuta, la fel si machiaj si hair styling

Pagina 3 din 21 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us