Pagina 1 din 21 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 161

Subiect: Tu pe coperta Revistei Miresici.ro

Inregistrat
    06.02.2005

Implicit Tu pe coperta Revistei Miresici.ro

Draga miresica,

Ti-ai imaginat vreodata ca ai putea sa fii vedeta pe coperta unei reviste?
    Acum, fiecare mireasa din 2010 are sansa unica sa apara pe coperta revistei Miresici.ro. O revista noua, creata special pentru viitoarele mirese ce scriu pe acest forum.

Trimite-ne poze cu tine si scrie pe scurt povestea rochiei de mireasa: cea pe care ti-o doresti sau pe care deja ai gasit-o.

Concursul se desfasoara pana pe data de 28 februarie 2010. Juriul va alege miresica vedeta in luna Martie!

Citeste cu atentie Regulamentul pentru a afla criteriile de participare.

Mult succes!
    Ultima editare de irina : 25.01.2010 19:05:18

Inregistrat
    06.04.2009

Implicit Re: Tu pe coperta unei reviste pentru mirese!

castigatoarea primeste si fotografiile de la shooting in format mare ?
    si in ce luna va aparea pe coperta revistei ?
    Ultima editare de irina : 25.01.2010 19:06:03 Motiv: editare citat

Citat Postat de Biu Vezi mesajul
    castigatoarea primeste si fotografiile de la shooting in format mare ?
    si in ce luna va aparea pe coperta revistei ?
    Castigatoarea va primi gratuit 10 reviste si cateva poze in format electronic pentru rezolutie web. Daca va dori, ii vom putea tipari contra cost un album foto cu o selectie de maxim 10 poze.

Luna aparitiei revistei nu este inca stabilita.

Multumesc,
    Adina Vasilescu
    Publisher
    SANOMA HEARST ROMANIA SRL
    www.sanomahearst.ro

Inregistrat
    06.04.2009

Citat Postat de publisher_sanomahearst Vezi mesajul
    Castigatoarea va primi gratuit 10 reviste si cateva poze in format electronic pentru rezolutie web. Daca va dori, ii vom putea tipari contra cost un album foto cu o selectie de maxim 10 poze.

Luna aparitiei revistei nu este inca stabilita.

Multumesc,
    Nu m-am foarte lamurit
    Ce inseamna cateva poze ? Ca poate insemna de la 2...la oricat

Inregistrat
    28.08.2008

Fara suparare, din nou cred ca exista ideea de ''vom vedea noi atunci'' ca si in cazul sesiunii TTD. Credeam ca de acum incolo vor fi mai trasparente chestiunile astea intre Sanoma si userii de pe miresici.

Inregistrat
    06.02.2005

Citat Postat de Ballet Vezi mesajul
    Fara suparare, din nou cred ca exista ideea de ''vom vedea noi atunci'' ca si in cazul sesiunii TTD. Credeam ca de acum incolo vor fi mai trasparente chestiunile astea intre Sanoma si userii de pe miresici.
    Utilizatorii interesati de concurs vor primi informatiile de care au nevoie pe forum sau folosind adresa de e-mail din regulament, iar in ce priveste regulile desfasurarii acestuia, cei ce doresc sa participe pot fi sau nu de acord cu ele si participarea lor depinde de asta. Legatura intre acest concurs si TTD (care nu a fost organizat de Sanomahearst Romania) este inutila.

Prin urmare, va rog sa cereti detalii daca doriti sa participati la concurs si sunteti direct interesati.
    Va multumesc!

Inregistrat
    02.09.2008

Ok, hai sa sparg eu gheta, desi nu sunt sigura deloc ca nu va iesi acelasi lucru…”dragut” ca la TTD.

Povestea rochiei mele este una nefinalizata inca. Sper sa se finalizeze cu success…va tin la curent, oricum.
    Din pacate nu am gasit un model gata facut care sa fie chiar pe gustul meu, asa ca rochia mea va fi facuta. Stiu exact cum va arata.
    In februarie vom incepe, eu si doamna care se va ocupa de ea, cautarea materialelor potrivite. Va fi o rochie “de printesa”, alba si diafana. In plus va fi simpla si “nesclipicoasa”. Forma o va ajuta suficient, nu va fi nevoie sa aibe si sclipici, si pietricele, si eu mai stiu ce, ca sa ma fac remarcata. Cu siguranta va fi cea mai mare si alba rochie de la nunta, asa ca toti invitatii vor sti care e mireasa, fara ca aceasta sa scoata lumina ca un bec de 100w din cauza sclipiciului.
    Sunt nerabdatoare sa incepem lucrul la rochie. Sper sa gasim materialele potrivite si doamna cu care voi lucre sa inteleaga exact ceea ce doresc. Am avut surprize placute pana acum de la persoanele de specialitate implicate in nunta mea, m-au ascultat si au inteles exact ceea ce imi doresc. Daca lucrurile vor merge pe aceeasi linie, rochia mea va iesi perfecta.
    Ma voi stradui sa fiu o mireasa delicata, diafana si “neimpoptonata”. La aspectul pe care mi-l doresc vor contribui, pe langa rochia perfecta, si voalul, si bijuteriile, si coafura, si machiajul… Sper sa fie toate asa cum mi le doresc si sa fiu mireasa care am visat sa fiu.

Doresc tuturor mireselor sa poarte in ziua nuntii rochia perfecta si sa se simta femei iubite, implinite, frumoase, inteligente si demne in ziua nuntii lor.
    Succes tuturor participantelor!
    Imagini atasate Imagini atasate
    • File Type: jpg 1.JPG (53,2 KB, 676 views)
    • File Type: jpg 2.jpg (65,4 KB, 415 views)
    • File Type: jpg 3.jpg (78,3 KB, 378 views)
    • File Type: jpg 4.jpg (105,1 KB, 420 views)
    • File Type: jpg 5.jpg (88,1 KB, 441 views)

Inregistrat
    06.10.2007

irina.. de ce trebiue sa postam pozele aici..?
    oricum juriul hotaraste!
    cred ca sunt fete dintre noi care vor sa isi pastreze anonimatul.. daca una dintre noi va castiga (logic, una va fi aleasa) atunci da, ii pui poze, nume etc.. dar asa?

inca un lucru: inteleg din regulament ca si silueta conteaza. daca eu am 100 de kg sa spun.. sunt exclusa din start din concurs, nu?..

Pagina 1 din 21 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us