Pagina 3 din 3 PrimulPrimul 123
Rezultate de la 17 la 19 din 19

Subiect: Grand Hotel

Inregistrat
    01.01.2013

Implicit Re: Grand Hotel

Citat Postat de musculitz Vezi mesajul
    Buna si bine ai venit.

Si noua ni s-au parut dubioase conditiile lor, nu am mers cu ei. Dar am participat la un eveniment, nu m-a dat pe spate mancarea, chelnerii nu faceau mereu fata. Poate s-au mai schimbat lucrurile intre timp. Eu doar atat am retinut, din pacate.

Spor la pregatiri.
    Multumesc pentru raspuns! Cand ai participat la eveniment? Am inteles ca au avut ceva probleme cu mancarea in anii trecuti dar din 2012 ar fi venit un nou manager si lucrurile au fost rezolvate... Inca nu am avut degustarea acolo ca sa imi pot forma o parere. La chelneri, iti alegi numarul per masa (un chelner la 2 mese... ), ma gandeam ca e suficient totusi... Ma ingrijoreaza aspectul mancarii insa.

Inregistrat
    08.02.2011

Citat Postat de bitza01 Vezi mesajul
    Multumesc pentru raspuns! Cand ai participat la eveniment? Am inteles ca au avut ceva probleme cu mancarea in anii trecuti dar din 2012 ar fi venit un nou manager si lucrurile au fost rezolvate... Inca nu am avut degustarea acolo ca sa imi pot forma o parere. La chelneri, iti alegi numarul per masa (un chelner la 2 mese... ), ma gandeam ca e suficient totusi... Ma ingrijoreaza aspectul mancarii insa.
    In 2011 am fost, daca nu ma insel. Da, in 2011. Deci poate e mai bine acum.

Mai intinde-ti antenutzele, poate ai prieteni care au fost recent la un eveniment acolo, sa ai si alte pareri. Un chelner la doua mese - e ok. Nu-mi amintesc daca in 2011 asa a fost.

Inregistrat
    23.09.2013

Buna miresici! a mai fost cineva de curand la Compexul din Troianu? Imi doresc sa fac nunta acolo numai ca am inteles ca s-ar ceva un avans consistent de care nu dispun...s-a mai schimbat ceva din 2010? cam cat e avansul? meniul? salile?

Pagina 3 din 3 PrimulPrimul 123

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us