Pagina 2 din 3 PrimulPrimul 123 UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 20

Subiect: Accesorii pentru miri si mirese

Inregistrat
    14.01.2010

Implicit Re: Accesorii in VS?

fetelor ce parere aveti despre manusi....miresicile ce vor sa aiba la rochia de mireasa si manusi

Citat Postat de rroana Vezi mesajul
    fetelor ce parere aveti despre manusi....miresicile ce vor sa aiba la rochia de mireasa si manusi
    depinde de rochitza...
    eu una..nu sunt adepta lor....dar... dak tie iti place si vrei sa le porti ,de ce nu?

Inregistrat
    06.10.2007

ai spus foarte bine - depinde de rochita.
    la a mea nu se potrivesc.. si sincer, cele pe care le bagi pe deget sunt prea folosite. as opta pentru manusi cu degete daca ar fi cazul.

tu vrei?

Inregistrat
    14.01.2010

Citat Postat de Cat_Eyes Vezi mesajul
    ai spus foarte bine - depinde de rochita.
    la a mea nu se potrivesc.. si sincer, cele pe care le bagi pe deget sunt prea folosite. as opta pentru manusi cu degete daca ar fi cazul.

tu vrei?
    deocamdata nu stiu ce vreau...
    am asa in mare idee cam cum vreau sa fie rochitza dar.....trebuie sa ma mai gandesc....
    in legatura cu manusile..a fost o intrebare....sa vad cam ce idee aveti..dak se mai poarta...
    eu avand nunta in octombrie voi avea...un bolero..sau o blanitza pe deasupra...cine stie cum va fi vremea pe 2 oct...eu ma rog sa fie frumos...cald..
    voi la ce v-ati mai gandit?unde ati ajuns cu pregatirile?
    cu cat timp inainte va cumparati rochita?

Inregistrat
    06.10.2007

Citat Postat de rroana Vezi mesajul
    deocamdata nu stiu ce vreau...
    am asa in mare idee cam cum vreau sa fie rochitza dar.....trebuie sa ma mai gandesc....
    in legatura cu manusile..a fost o intrebare....sa vad cam ce idee aveti..dak se mai poarta...
    eu avand nunta in octombrie voi avea...un bolero..sau o blanitza pe deasupra...cine stie cum va fi vremea pe 2 oct...eu ma rog sa fie frumos...cald..
    voi la ce v-ati mai gandit?unde ati ajuns cu pregatirile?
    cu cat timp inainte va cumparati rochita?
    eu am rochita cumpara de vreo 2-3 luni. si mai am 5 pana la nunta
    deci.. o cumperi cand simti ca "aia e", nu e musai cu o luna sau cu 6 luni inainte. cand o gasesti..

Buna.stie cineva unde se pot pune unghii false din gel?am nunta in august insa momentan nu sunt in tara si as vrea sa ma interesez din timp si pentru aceste ultime detalii..mersi

Citat Postat de florina_85 Vezi mesajul
    Buna.stie cineva unde se pot pune unghii false din gel?am nunta in august insa momentan nu sunt in tara si as vrea sa ma interesez din timp si pentru aceste ultime detalii..mersi
    La bellmax in gara...;)

Inregistrat
    14.01.2010

miresicilor ce ati mai achizitionat?

Pagina 2 din 3 PrimulPrimul 123 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us