Pagina 1 din 3 123 UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 20

Subiect: Cautam nasi de cununie

Implicit Cautam nasi de cununie

buna fetelor.am deschis acest subiect deoarece cred ca nu suntem singurul cuplu care se loveste de problema gasirii nasilor de cununie .pe noi ne-au lasat nasii balta si au plecat in america ,iar acum timpul trece,si ne-am lovit numai de refuzuri suntem tineri,de gasca si distractivi .nu vrea nimeni o pereche de finuti din galati?

Implicit Re: cautam nasi de cununie

offf ce trist ca v-au lasat,urat din partea lor!!!

asta este,nu-i putem obliga acum speram sa mai gasim nasi,desi am vb cu o multime de prieteni si cunostinte,dar ne-am lovit numai de refuzuri

asta e,eu mi-as dori finutzi dar in septembrie avem nunta !!!

asta este.noi iti uram casa de piatra,fericire,multi bebei si sanatate,eu inca mai sper

Citat Postat de bestiutza_ida Vezi mesajul
    buna fetelor.am deschis acest subiect deoarece cred ca nu suntem singurul cuplu care se loveste de problema gasirii nasilor de cununie .pe noi ne-au lasat nasii balta si au plecat in america ,iar acum timpul trece,si ne-am lovit numai de refuzuri suntem tineri,de gasca si distractivi .nu vrea nimeni o pereche de finuti din galati?
    eu vreau fini,dar as fi vrut din tulcea

Inregistrat
    11.09.2008

Citat Postat de bestiutza_ida Vezi mesajul
    asta este,nu-i putem obliga acum speram sa mai gasim nasi,desi am vb cu o multime de prieteni si cunostinte,dar ne-am lovit numai de refuzuri

ufffff, ce nasol !!! daca tot nu gasiti pana la urma apelati si voi la frati sau o matusa, un unchi ceva.
    pana la urma nu conteaza cine sunt nasii, important e sa fie cineva care sa va tina lumanarea, pana la urma si pe cheltuiala voastra.
    iti tin pumnii sa gasesti niste nasi pe masura asteptarilor si sa va bucurati unii de altii . poop

Inregistrat
    05.09.2008

Buna ,
    De ce nu puneti si poze cu voi 2 , faceti si o mica povestioara despre cum v-ati cunoscut si cat de mult va iubiti.Altfel nu cred ca cineva sa va fie nas daca nu va cunoaste cat de cat.

Pagina 1 din 3 123 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us