Pagina 3 din 4 PrimulPrimul 1234 UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 30

Subiect: Furatul miresei/mirelui

Inregistrat
    03.09.2008

Implicit Re: Furatul miresei/mirelui

Citat Postat de simoone Vezi mesajul
    si eu am fost furata...de 4 prieteni.....am lipsit 40 minute....am fost in 2 cluburi unde mi s-au facut dedicatii,am dansat putzin....mie mi-a placut....plus ca am avut si cameramanul si fotograful cu mine .....si ne-au facut poze,au filmat.....ca rascumparare nu s-a cerut ceva special.....doar o lada de bere.....dar nu au specificat daca plina sau nu....si au primit-o goala.... ....dar pana la urma le-au dat si sticlele de bere
    mirele nu a fost furat....
    Si eu am fost dusa la 2 cluburi dar mie nesimtiti aia de Dj nu au vrut sa-mi dea dedicatie chiar daca au mers sa le de-a si baniLa unul din cluburi mai era acolo o mireasa si am zis ca dade vom primi dedicatie daca suntem 2...dar nici poveste

Inregistrat
    11.11.2009

Citat Postat de lore_vasc Vezi mesajul
    Si eu am fost dusa la 2 cluburi dar mie nesimtiti aia de Dj nu au vrut sa-mi dea dedicatie chiar daca au mers sa le de-a si baniLa unul din cluburi mai era acolo o mireasa si am zis ca dade vom primi dedicatie daca suntem 2...dar nici poveste
    Ce rau imi pare Lore. Si eu daca prin minune voi fi furata vreau sa ma simt si acolo in club sau pe unde voi fi in centrul atentiei. Dedicatiile trebuie sa existe. Cine stie pe unde ati nimerit voi...pe la ceva club cu dj din tara...aia nu stiu ce inseamna furatul.

Inregistrat
    03.09.2008

Citat Postat de Tilla Vezi mesajul
    Ce rau imi pare Lore. Si eu daca prin minune voi fi furata vreau sa ma simt si acolo in club sau pe unde voi fi in centrul atentiei. Dedicatiile trebuie sa existe. Cine stie pe unde ati nimerit voi...pe la ceva club cu dj din tara...aia nu stiu ce inseamna furatul.
    Nu cred ca au fost de la tara ca doar am fost la HELIOS(descoteca de langa Las vegas....nu stiu daca asa ii numele) si apoi la ceva discoteca din spate de la SOMESU....parca Coral ii numele....in fine asta a fost sa fie.

Inregistrat
    11.11.2009

Ziceam ca poate era dj din Bucuresti, Constanta etc... ei nu prea stiu ce-i furatul.

Inregistrat
    30.11.2009

Eu asa m-as duce la mine la liceu cand as fi furata, sa ma filmeze in bancuta mea, din clasa mea..sau la teatru inauntru, sau la judecatoria satu mare...sau la muzeu..sau undeva mai aparte. Inca nu m-am hotarat..Poate ma duc unde merg de obicei cu colegii de servici, la horea 10, sau la cream...dar acolo e booring..Oare ma lasa cineva in Doamna Stanca sambata la ora 18? Sau mai incolo putin?

Inregistrat
    13.11.2009

Citat Postat de airiana Vezi mesajul
    Eu asa m-as duce la mine la liceu cand as fi furata, sa ma filmeze in bancuta mea, din clasa mea..sau la teatru inauntru, sau la judecatoria satu mare...sau la muzeu..sau undeva mai aparte. Inca nu m-am hotarat..Poate ma duc unde merg de obicei cu colegii de servici, la horea 10, sau la cream...dar acolo e booring..Oare ma lasa cineva in Doamna Stanca sambata la ora 18? Sau mai incolo putin?
    ai imaginatie..nu gluma!! poate te lasa!!!..stiu ca sunt si cursuri de dupa -masa acolo..poate ai noroc ..

Inregistrat
    30.11.2009

Mi-ar placea ca furatul sa fie un fel de show pentru invitati, sa fie ceva original si totusi ceva care sa ne caracterizeze. Dar pentru asta ar trebui sa vorbesc de la inceput cu rapitorii. Ce parere aveti?

Inregistrat
    03.09.2008

Citat Postat de airiana Vezi mesajul
    Mi-ar placea ca furatul sa fie un fel de show pentru invitati, sa fie ceva original si totusi ceva care sa ne caracterizeze. Dar pentru asta ar trebui sa vorbesc de la inceput cu rapitorii. Ce parere aveti?
    Eu zic ca ii ok

Pagina 3 din 4 PrimulPrimul 1234 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us