Pagina 1 din 11 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 81

Subiect: Sofia, Complex Alfa

Post Sofia, Complex Alfa

Buna! Stie cineva de aceasta sala? Sala este localizata pe varianta Manastur - Zorilor, in complexul Alfa. Pe internet nu am gasit foarte multe informatii, si pana ce voi trece pe la sala sa obtin mai multe info ma gandeam ca poate ma ajuta cineva de pe forum. Multumesc!

Implicit Re: Sala Sofia" Complex Alfa

Citat Postat de iulia_anamarya Vezi mesajul
    Buna! Stie cineva de aceasta sala? Sala este localizata pe varianta Manastur - Zorilor, in complexul Alfa. Pe internet nu am gasit foarte multe informatii, si pana ce voi trece pe la sala sa obtin mai multe info ma gandeam ca poate ma ajuta cineva de pe forum. Multumesc!
    Si eu eram curioasa de aceasta sala. Am trecut de multe ori pe varianta si de afara mi se parea interesanta... n-am intrat niciodata sa o vad si nici nu am gasit poze pe net. Singurul dezavantaj care mi se pare ca ar putea fi este ca e la etaj...

MTHFR C677T heterozigot, A1298C heterozigot

Inregistrat
    29.11.2009

Citat Postat de Arina3891 Vezi mesajul
    Si eu eram curioasa de aceasta sala. Am trecut de multe ori pe varianta si de afara mi se parea interesanta... n-am intrat niciodata sa o vad si nici nu am gasit poze pe net. Singurul dezavantaj care mi se pare ca ar putea fi este ca e la etaj...
    Poate are cineva poze cu sala.. si o sa le posteze..

Inregistrat
    21.01.2007

aflu lucruri noi, nu am auzit de acest complex

Inregistrat
    18.09.2009

Implicit Re: Sala Sofia

Buna,
    Am revenit cu noi informatii
    Sala este super frumoasa, spatioasa si decorata cu bun gust. Are o capacitate de aproximativ 250 locuri si se pot organiza si nunti de noapte.
    Noi avem aproximativ 120 de invitati si ne ajuta sa o aranjam astfel incat sa nu para asa mare
    Preturile pt meniuri incep de la 90 lei, dar meniul care il recomanda ei incepe de la 120 si sunt deschisi la orice propunere de meniu cu rugamintea de ai anunta din timp sa poate vorbi cui bucatarul
    Cam atat mi-am amintit sper sa va fie de folos
    o zi superba

multumim tare mult de informatii. o zi superba si tie!

Inregistrat
    18.09.2009

arina3891 sa stii ca nu ii asa mare dezavantaj ca este la etaj. Poti opta intre a urca pe scari care sunt frumoase si o sa le impodobeasca dupa cate am inteles sau poti urca cu liftul care da direct in restaurant

Inregistrat
    12.03.2010

Citat Postat de carolgaro Vezi mesajul
    Buna,
    Am revenit cu noi informatii
    Sala este super frumoasa, spatioasa si decorata cu bun gust. Are o capacitate de aproximativ 250 locuri si se pot organiza si nunti de noapte.
    Noi avem aproximativ 120 de invitati si ne ajuta sa o aranjam astfel incat sa nu para asa mare
    Preturile pt meniuri incep de la 90 lei, dar meniul care il recomanda ei incepe de la 120 si sunt deschisi la orice propunere de meniu cu rugamintea de ai anunta din timp sa poate vorbi cui bucatarul
    Cam atat mi-am amintit sper sa va fie de folos
    o zi superba
    Buna,

Cum se face mai exact amenajarea salii sa nu para asa mare? Ne-ar interesa si pe noi sala pt la anul, dar la 100-150 de invitati mi se pare ca ar arata cam goala...O sa puna paravane sa nu se vada cat e sala de fapt sau ce fac?

Merci

Pagina 1 din 11 123 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us