Pagina 4 din 4 PrimulPrimul ... 234
Rezultate de la 25 la 27 din 27

Subiect: Pietrosul

Inregistrat
    04.05.2009

Implicit Re: Restaurant Hotel Pietrosul(cetru)

Citat Postat de giselle23 Vezi mesajul
    scuze ca nu am precizat,ma refer la forma si din ce este facut... martipan, frisca sau ciocolata...eu as vrea in forma de patrat, suprapuse si cu martipan iar interiorul cu fructe si fara frisca.
    Eu l-am avut suprapus, a fost foret noire imbracat in ciocolata alba.
    Tortul a fost foarte bun, forma nu a fost aceea pe care mi-o doream eu, la modul ca eu am cerut sa aiba fiecare etaj aceasi inatime, nu trebuia aranjat asa, nu am vrut artificii, dar mi-au pus si nu am vrut nici santini,ci doar aranjamentul din varf si am cerut sa nu aiba pe margine birzbrizurile alea mari din frisca, dar ....oricum eu te sfatiesc sa mergi cu o poza si sa ii explici clar ce vrei, ca sa nu ai suprize cum am avut eu.
    Uite o poza.....
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    28.10.2009

Citat Postat de cami_d Vezi mesajul
    Eu l-am avut suprapus, a fost foret noire imbracat in ciocolata alba.
    Tortul a fost foarte bun, forma nu a fost aceea pe care mi-o doream eu, la modul ca eu am cerut sa aiba fiecare etaj aceasi inatime, nu trebuia aranjat asa, nu am vrut artificii, dar mi-au pus si nu am vrut nici santini,ci doar aranjamentul din varf si am cerut sa nu aiba pe margine birzbrizurile alea mari din frisca, dar ....oricum eu te sfatiesc sa mergi cu o poza si sa ii explici clar ce vrei, ca sa nu ai suprize cum am avut eu.
    Uite o poza.....
    Multumesc pt sfat. asta imi era si intentia sa merg cu poza sa le arat exact ce vreau eu.Ca si forma asa doresc si eu dar cu 3 etaje. multumesc

Inregistrat
    19.10.2014

Buna,
    Va rog sa-mi dati cateva detalii despre: mancare, servire si preturi daca a facut cineva nunta de curand aici, in Salonul Olive.

Multumesc!

Pagina 4 din 4 PrimulPrimul ... 234

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us