Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 10

Subiect: Cantina PTTR

Inregistrat
    23.11.2009

Post Cantina PTTR

Buna!
    Ma poate ajuta cineva cu niste poze....cum ar arata sala decorata?

mersic

Inregistrat
    10.10.2008

Implicit Re: Cantina PTTR - HEEEELP

Citat Postat de ramonicajoy Vezi mesajul
    Buna!
    Ma poate ajuta cineva cu niste poze....cum ar arata sala decorata?

mersic
    buna ramonica.ma numesc mara si am avut in iulie nunta,in anul care tocmai s-a incheiat.nunta am avut-o la ac cantina la pttr.daca vrei te pot ajuta cu f multe informatii.sper sa mai intri pe miresici

Inregistrat
    28.01.2010

Exclamation

Buna ,

apropo de nunta la cantina , ce parere aveti ? stiti astfel de cantine in care se pot face nunti in bacau ??

Inregistrat
    10.10.2008

Citat Postat de spiridusul_roz Vezi mesajul
    Buna ,

apropo de nunta la cantina , ce parere aveti ? stiti astfel de cantine in care se pot face nunti in bacau ??
    buna spiridus .la inceput nu aveam nicio idee despre locul in care sa facem nunta,si am inceput sa facem comparatie intre rest si cantina.am vb cu mai multi am cerut detalii,si am ajuns la concluzia ca e mai bn la rest,asta dupa a noastra parere.
    noi am facut meniul,am cumparat ingredintele pt ac meniu,sucuri,tot ce tr si am dus la bucatarie si a fost f bn.
    sala de la pttr nu e rea,mai ales ornata,daca vrei iti pot da poze de la nunta pe mess.
    sunt avantaje si dezavantaje,cum si la rest e la fel.la cantina tr sa alergi mult,iar la rest stai comod fara sa alergi pt mancare,insa crede-ma ca intr-un fel e mai bn.cumperi tu mancarea,esti sigura de faptul ca e proaspata,faci cate portii vrei tu,si nu se fura atat ca la rest.la cantina iesi mult mai ieftin fata de rest.
    dar fiecare face cum vrea,eu nu regret ca am facut la cantina,a iesit superb parca era rest.
    sa ai o nunta superba,daca mai ai intrebari eu te ajut cu multa placere,iar daca te hotarasti la cantina pttr iti pot da multe ponturi.

Inregistrat
    28.01.2010

Mai avem destul timp ce-i drept sa ne hotaram ... din aceleasi ratiuni ca si tine am decis ca ar fi mai bine sa facem nunta la cantina, dar din cate stiu nu sunt prea multe astfel de cantine in bacau.Trebuie sa cautam, spune-mi te rog cantina PTTR era ornata sau ati adus voi o firma sa o orneze ??

Inregistrat
    10.10.2008

Citat Postat de spiridusul_roz Vezi mesajul
    Mai avem destul timp ce-i drept sa ne hotaram ... din aceleasi ratiuni ca si tine am decis ca ar fi mai bine sa facem nunta la cantina, dar din cate stiu nu sunt prea multe astfel de cantine in bacau.Trebuie sa cautam, spune-mi te rog cantina PTTR era ornata sau ati adus voi o firma sa o orneze ??
    buna scumpo,am adus noi o firma care a ornat sala,daca vrei iti dau poze de la nunta ca sa vezi sala .o zi frumoasa.pt alte detalii iti stau la dispozitie

Inregistrat
    21.09.2011

Citat Postat de lala_iubire Vezi mesajul
    buna ramonica.ma numesc mara si am avut in iulie nunta,in anul care tocmai s-a incheiat.nunta am avut-o la ac cantina la pttr.daca vrei te pot ajuta cu f multe informatii.sper sa mai intri pe miresici
    Buna...ma puteti ajuta si pe mine cu niste poze sa vad cum arata cantina decorata...si ponturi de stiut???Va multumesc:P

Inregistrat
    10.10.2008

Citat Postat de yxy Vezi mesajul
    Buna...ma puteti ajuta si pe mine cu niste poze sa vad cum arata cantina decorata...si ponturi de stiut???Va multumesc:P
    Buna,cu mare drag te ajut.iti trimit un mesaj privat cu id-ul meu de mess,si vb acolo.o seara minunata

Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us