Pagina 1 din 5 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 33

Subiect: Fotografi si cameramani in Ialomita

Inregistrat
    13.07.2009

Post Fotografi si cameramani in Ialomita

Buna miresici si viitoare miresici,

Propun sa deschidem un subiect numai despre fotografii din slobozia sau fotografi pe care ia-ti avut la nunta chiar daca nu erau din Slobozia.
    Ce costuri au fost?
    Cat de multumite ati fost de ei?
    Au retusat pozele? sau le-au oferit in stare bruta?
    Sunt incluse si albumele in ofertele lor?

Eu nu cunosc fotografii din Slobozia sau din judet.. insa nu am fost multumita de ce am vazut la o prietena care a facut nunta acum 2 ani si a apelat la cineva din Slobozia.. erau filmulete cu inimioare care bateau si se spargeau.. iar pozele nu fusesera deloc prelucrate. Sper ca nu am fost rautacioasa dar mi se pare un aspect f important, pentru ca tu ramai cu pozele acelea.. si sunt amintirea nuntii tale!

Este cineva care a apelat si la fotografi din alt oras? dispusi sa vina in Slobozia?

Multumesc frumos!
    Si sa aveti nunta asa cum ati visat-o!

Inregistrat
    29.10.2007

Implicit Re: Fotografi

Citat Postat de oanlp Vezi mesajul
    Buna miresici si viitoare miresici,

Propun sa deschidem un subiect numai despre fotografii din slobozia sau fotografi pe care ia-ti avut la nunta chiar daca nu erau din Slobozia.
    Ce costuri au fost?
    Cat de multumite ati fost de ei?
    Au retusat pozele? sau le-au oferit in stare bruta?
    Sunt incluse si albumele in ofertele lor?

Eu nu cunosc fotografii din Slobozia sau din judet.. insa nu am fost multumita de ce am vazut la o prietena care a facut nunta acum 2 ani si a apelat la cineva din Slobozia.. erau filmulete cu inimioare care bateau si se spargeau.. iar pozele nu fusesera deloc prelucrate. Sper ca nu am fost rautacioasa dar mi se pare un aspect f important, pentru ca tu ramai cu pozele acelea.. si sunt amintirea nuntii tale!

Este cineva care a apelat si la fotografi din alt oras? dispusi sa vina in Slobozia?

Multumesc frumos!
    Si sa aveti nunta asa cum ati visat-o!

Sunt foarte multi din Bucuresti dispusi sa vina pentru ca distanta nu este foarte mare, trebuie sa le oferi cazare si sa platesti transportul. cat despre filmuletele cu inimioare si pozele in fel de fel de cadre standard trebuie sa stii ce sa ceri. Eu am spus ca nu vreau clasicele poze cu mireasa in palma mirelui sau cu buchetul nu stiu cum. Imi plac pozele naturale iar un fotograf bun stie sa surprinda imaginile.

Cel mai important este sa vorbiti si sa spuneti clar ceea ce vreti. Sa nu dati banii imediat dupa nunta ci abia cand aveti pozele plus filmarea gata.

Inregistrat
    13.07.2009

Citat Postat de Mire2010 Vezi mesajul
    Pana acum nu ai reusit sa vorbesti deja cu o echipa de fotografi ci cameramani? Grabeste-te. Cei buni sunt rezervati din timp. POate ca mai ai totusi noroc. Eu iti recomand sa citesti topicurile despre fotografi din jurul jud Ialomita, de ex: Calarasi, Bucuresti, etc. Cine se respecta are si site de prezentare asa ca poti vedea acolo materialele de la nunti. Trebuie sa gasesti ceva pe gustul tau. Nici eu nu suport inimioarele si fluturasii de pe fotografii sau filmari. Iti recomand sa gasesti pe cineva care filmeaza in standard High Definition pe ca asta inseamna calitate. Asa ca documenteaza-te inainte sa alegi. Iti recomad sa intrii pe google sau yahoo si sa dai cautare dupa "fotograf in Calarasi" sau "fotografi in Bucuresti" etc. Te descurci tu. Spor la cautat.
    Buna Mire2010,

Mersi frumos de sfaturi si ai dreptate ca trebuie sa fie ceva de calitate.
    Am gasit fotografi, sunt din Constanta si sunt dispusi sa vina in Slobozia.

Eu ma documentasem dar nu eram deloc multumita de ce gaseam in zona.

PS: Mai rar vezi viitori miri pe forumuri de miresici.
    Spor la pregatiri!

Inregistrat
    15.01.2010

Ce preturi au cei din constanta sau cei contactati de voi? Dupa ce am vazut pe la targul de nunti, calitatea de plateste cu mii de euro, dar parca nici ceva ieftin nu as lua. E totusi vorba de un eveniment important. Un cameraman bun si un fotograf bun la preturi domestice , cat cat ar insemna?
    Galerii foto de la miresele de aici nu am vazut ca sa imi fac o idee, insa pe topicul foto-video al mireselor din Calarasi am gasit dar vreau si opinia voastra.

Inregistrat
    15.07.2009

Buna fetelor

Am gasit in sfarsit o persoana care se ocupe de filmat si fotografiat la nunta mea. Acesta se numeste Ion Avram si este din Slobozia. Il cunoasteti sau ati auzit de el?ofera servicii de calitate?

Sper sa primesc un raspuns de la voi
    succes la pregatirile de nunta!

Inregistrat
    13.07.2009

Citat Postat de fovi Vezi mesajul
    Ce preturi au cei din constanta sau cei contactati de voi? Dupa ce am vazut pe la targul de nunti, calitatea de plateste cu mii de euro, dar parca nici ceva ieftin nu as lua. E totusi vorba de un eveniment important. Un cameraman bun si un fotograf bun la preturi domestice , cat cat ar insemna?
    Galerii foto de la miresele de aici nu am vazut ca sa imi fac o idee, insa pe topicul foto-video al mireselor din Calarasi am gasit dar vreau si opinia voastra.
    Buna,

In primul rand pot spune ca nu trebuie sa arunci mii de euro ca sa ai poze de calitate si o filmare de exceptie. Trebuie sa distingem preturi de fitze de preturi de profesionisti.
    Acum totul depinde de bugetul tau si de cat esti dispusa sa aloci.
    Nu pot expune preturile fotografilor sau ai cameramanilor la care am apelat eu pentru ca nu se cuvine si nu vreau sa fac reclama.
    Iti pot da detalii de contact si mai multe informatii prin PM.
    Eu i-am ales pe Liviu si Virginia Penaru -foto si Decebal Banica -cameraman ..din Constanta au si site-uri de prezentare cu portofoliile proprii si mai multe informatii despre ei.

Sper ca ti-a fost de folos raspunsul meu!
    O zi frumoasa!

Inregistrat
    29.10.2007

Citat Postat de teodora_CL Vezi mesajul
    Ai avut o nunta frumoasa!!!... dar si fotograful mereu pe faza!!!
    Multumesc frumos. Sincera sa fiu, eu nu gasesc 30 de poze care sa imi placa si sa le pun in album. Da, sa nu razi de mine, nici la aproape 2 ani nu am albumul terminat. mi l-am comandat, este superb dar nu imi plac pozele. Pana la urma cred ca il voi face de .....botez.

Inregistrat
    29.10.2007

Implicit Re: Fotografi si cameramani in Ialomita

Citat Postat de Florytheo Vezi mesajul
    Elenna, daca nu iti plac fotografiile de la nunta ta, cred ca ar fi bine sa le spui si celorlalte miresici de ce fotograf sa se fereasca, nu? Asta doar daca vrei sa le ajuti.

Daca nu imi plac mie, nu inseamna ca nu le plac altora, au fost destule persoane care le-au apreciat. Si nu trebuie sa se fereasca trebuie sa stie doar ce vor si ce sa ceara.

Pagina 1 din 5 123 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us