Pagina 1 din 8 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 64

Subiect: House Of Harmony

Inregistrat
    01.08.2007

Implicit House Of Harmony

tocmai am semnat contractul cu cei de acolo,pretul e super ok din punctul meu de vedere,130/pers. si include bautura,cafeaua,apa,fructele,inghetata,alune,covri gi,bere,ospatari si bucatari si aranjatul sali,dar daca stiti ceva va rog sa imi spuneti ca sunt destul de stresata ca nu am gasit nici unde despre ei

Inregistrat
    09.08.2008

Implicit Re: House Of Harmony

Citat Postat de mire Vezi mesajul
    tocmai am semnat contractul cu cei de acolo,pretul e super ok din punctul meu de vedere,130/pers. si include bautura,cafeaua,apa,fructele,inghetata,alune,covri gi,bere,ospatari si bucatari si aranjatul sali,dar daca stiti ceva va rog sa imi spuneti ca sunt destul de stresata ca nu am gasit nici unde despre ei
    Nu stiu ce sa iti spun decat ca am vazut si eu sala (si sora mea a semnat cu ei pentru 28 august) si mi se pare in regula mai ales tinand cont de pretul pe care il au e chiar ok.Ideea e sa te intelegi de la inceput cu domnul remus sa vb toate amanuntele si daca se poate sa le si treceti intr-o clauza sa nu ai surprize de genul asta.

Inregistrat
    14.02.2010

salut miresici

cine a avut nunta la House of Harmony si poate sa-mi spuna cum a fost? Eu am in 3 iulie si parca am emotii ca nu prea am gasit nimic despre acest restaurant.

Va pup

Inregistrat
    01.08.2007

salut miresici...am poze noi de la restaurant...ma sunat domnul remus si ma invitat sa vad cum arata sala aranjata pt nunta....am fost sambata,sala a fost aranjata pt 192 de pers.....am si o poza cu arcada din fata
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    11.09.2009

pozele sunt de la nunta prietenei mele.totu a fost foarte frumos

Inregistrat
    01.08.2007

ii urez casa de piatra prietenei tale si tie...imi poti spune te rog cum au fost ospatari,mancarea si daca a fost ceva ce nu trebuia sau daca tia zis prietena ta ca a fost ceva ce nu a facut domnul remus...mersi mult

Inregistrat
    11.09.2009

ii urez casa de piatra prietenei tale si tie...imi poti spune te rog cum au fost ospatari,mancarea si daca a fost ceva ce nu trebuia sau daca tia zis prietena ta ca a fost ceva ce nu a facut domnul remus...mersi mult
    mersi frumos si tie la fel!totu a fos foarte bine,ospatari au fost ok,mancare suficenta si remus cu mariana zota au cantat non stop.sper sa fie si la tine la fel.te pup

Inregistrat
    29.05.2010

salut miresici...am poze noi de la restaurant...ma sunat domnul remus si ma invitat sa vad cum arata sala aranjata pt nunta....am fost sambata,sala a fost aranjata pt 192 de pers.....am si o poza cu arcada din fata

Buna fetelor, sunt si eu noua pe site, ca multe alte fete... Din poze sala arata bine dar nu gasesti mai nimic despre locatie. Imi poti spune in ce zona se afla sau strada.... Eu voi avea nunta anul viitor in iunie insa deocamdata sunt in cautare de restaurant. Sper sa ma hotarasc cat de curand. Am fost la Valahia si mi-a placut ce am vazut.... insa nu sunt prea hotarata.

Pagina 1 din 8 123 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us