Pagina 3 din 4 PrimulPrimul 1234 UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 26

Subiect: Cazare pentru invitati in Arges

Inregistrat
    22.02.2009

Implicit Re: Cazare pentru invitati in Arges

Citat Postat de Juny Vezi mesajul
    Ai cautat pe net sau ai cautat prin oras sau pe langa? pana la urma cred ca asa o sa fac. Plec cu masina la plimbare prin Pitesti si imprejurimi si ma uit stanga dreapta sa vad daca-mi sare vreuna in ochi.

juny, pana la urma ai gasit cazare undeva? pt ca la un calcul sumar mi-am dat seama ca nu am unde sa primesc toate rudele mele si ale miresoiului din afara orasului, asa ca trebuie sa ma reorientez..

Inregistrat
    03.09.2010

Citat Postat de denisa86 Vezi mesajul
    juny, pana la urma ai gasit cazare undeva? pt ca la un calcul sumar mi-am dat seama ca nu am unde sa primesc toate rudele mele si ale miresoiului din afara orasului, asa ca trebuie sa ma reorientez..
    Am vazut vreo trei pensiuni la iesirea din Pitesti spre Brasov, Mioveni - sunt cam la 1 km de Euromall - nu mi s-a parut f departe dar n-am vazut personal decat una din ele - Cora si era 100 lei camera. Aratau super bine. Presupun ca si celelalte doua pensiuni sunt ok - Cristal si ...din pacate nu-mi mai amintesc numele celei de-a treia acum. Am mai vazut una in Gavana - Avangarde, langa spitalul militar - aia era 110 parca. Mai e un ditamai motelul pe la Bascov - cand te duci de la Bascov din intersectie (unde e Sorelo) spre autostrada (zona Euromall), imediat pe stanga. Cred ca o sa mai caut cand voi mai ajunge prin Pitesti.

Inregistrat
    16.04.2011

Si eu sunt in cautare de cazare pentru rudele sotului care nu sunt deloc putine .Daca mai aveti sugestii v-as fi recunoscatoare,oricum de maine am sa incep sa caut si eu personal si daca gasesc ceva interesant va zic si voua.Normal pentru mai multe persoane cazate ar trebuii sa faca o reducere.

Inregistrat
    02.01.2010

Citat Postat de Andutza14 Vezi mesajul
    Si eu sunt in cautare de cazare pentru rudele sotului care nu sunt deloc putine .Daca mai aveti sugestii v-as fi recunoscatoare,oricum de maine am sa incep sa caut si eu personal si daca gasesc ceva interesant va zic si voua.Normal pentru mai multe persoane cazate ar trebuii sa faca o reducere.
    Buna fetelor,

Ma bucur ca subiectul deschis de mine anul trecut este de interes si va ajuta

Eu atunci am reusit sa obtin niste preturi foarte bune de la hotel unde am avut si nunta (Yaky Center) asa ca mi-am cazat toti musafirii acolo. Unele rude au stat la rudele din Pitesti iar restul al hotel.

Eu va sfatuiesc sa va faceti liste cu cati invitati aveti confirmati ca au nevoie de cazare si sa negociati cu un hotel/pensiune. Cu siguranta va vor da reduceri.

Mult succes si o nunta ca in povesti!
    Cori

Buna fetelor.

Ce stiti despre hotel Victoria? As vrea sa imi cazez nasii acolo.
    Multumesc

Inregistrat
    22.02.2009

Citat Postat de georgiana_albastroiu Vezi mesajul
    Buna fetelor.

Ce stiti despre hotel Victoria? As vrea sa imi cazez nasii acolo.
    Multumesc

nu stiu cum arata camerele acolo.. dar poti sa intri pe booking (.com) si cauta hoteluri din pitesti.. gasesti si poze cu interiorul camerelor.. sunt cateva hoteluri care arata bine, dar si putin mai scumpicele.. victoria cred ca este printre cele mai scumpe.. pe mine m-a impresionat si cum arata hotel argesul dupa renovare...

Eu am fost zilele trecute la hotel Arges si la Carmen in centru. La arges arata f bine camerele, la Carmen nu am intrat. Eu am cerut un pret pt 10 camere si au lasat destul de mult la pret. La arges de la 210 lei am ajuns la 135 lei pe camera, iar la carmen de la 90 la 70 lei. ceea ce zic eu ca e destul de convenabil. ideea e ca trebuie sa fii sigur de cate camere ai nevoie si poti negocia cu ei.

Inregistrat
    16.04.2011

Citat Postat de Coriroz Vezi mesajul
    Buna fetelor,

Ma bucur ca subiectul deschis de mine anul trecut este de interes si va ajuta

Eu atunci am reusit sa obtin niste preturi foarte bune de la hotel unde am avut si nunta (Yaky Center) asa ca mi-am cazat toti musafirii acolo. Unele rude au stat la rudele din Pitesti iar restul al hotel.

Eu va sfatuiesc sa va faceti liste cu cati invitati aveti confirmati ca au nevoie de cazare si sa negociati cu un hotel/pensiune. Cu siguranta va vor da reduceri.

Mult succes si o nunta ca in povesti!
    Cori

Iti multumesc pentru sfaturi,intradevar un subiect interesant.
    Am sa incerc sa negociez si eu cu cei de la hotel pentru ca am destule persoane din afara orasului.
    Te pup

Pagina 3 din 4 PrimulPrimul 1234 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us