Pagina 4 din 4 PrimulPrimul ... 234
Rezultate de la 25 la 26 din 26

Subiect: Cazare pentru invitati in Arges

Inregistrat
    19.01.2010

Implicit Re: Cazare pentru invitati in Arges

Citat Postat de andreea_0608 Vezi mesajul
    Eu am fost zilele trecute la hotel Arges si la Carmen in centru. La arges arata f bine camerele, la Carmen nu am intrat. Eu am cerut un pret pt 10 camere si au lasat destul de mult la pret. La arges de la 210 lei am ajuns la 135 lei pe camera, iar la carmen de la 90 la 70 lei. ceea ce zic eu ca e destul de convenabil. ideea e ca trebuie sa fii sigur de cate camere ai nevoie si poti negocia cu ei.
    buna, sunt si eu pitesteanca care urmeaza sa aiba o nunta si cauta un hotel cu preturi bune pentru cateva zile pt oaspeti mei!! ai idee daca muntenia mai are restaurantul in folosinta??

Implicit Re: Cazare pentru invitati in Arges

Buna fetelor

Initial cautam cazare pentru nasii mei la Hotel Victoria, dar pentru ca am avut nunta la Laguna, am optat pentru Hotelul Magic care era vis a vis de restaurant.
    Am platit 150 lei/ noapte pentru camera dubla, cu mic dejun inclus.
    Nasii au fost multumiti.

Pretul putea fi negociat daca am fi rezervat mai multe camere.

Sper sa va fie de folos postarea!

Pagina 4 din 4 PrimulPrimul ... 234

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us