Pagina 1 din 4 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 26

Subiect: Cazare pentru invitati in Arges

Inregistrat
    02.01.2010

Post Cazare pentru invitati in Arges

Buna fetelor,

Deschid acest subiect pentru ca noi vom avea multi invitati din tara si chiar si strainatate si nu stim unde sa-i cazam pe toti, la un pret mai convenabil.

Ma puteti ajuta, va rog, cu idei de pensiuni, hoteluri din Pitesti?

Multumesc mult,
    Corina

Inregistrat
    09.09.2008

Implicit Re: Pensiuni in Pitesti

Buna.... Sunt multe hoteluri in Pitesti. Poate cel mai bine ar fi sa ne spui unde are loc nunta ca sa-ti dam variante prin apropiere. De pensiuni chiar nu stiu....

Citat Postat de Coriroz Vezi mesajul
    Buna fetelor,

Deschid acest subiect pentru ca noi vom avea multi invitati din tara si chiar si strainatate si nu stim unde sa-i cazam pe toti, la un pret mai convenabil.

Ma puteti ajuta, va rog, cu idei de pensiuni, hoteluri din Pitesti?

Multumesc mult,
    Corina
    If you can dream about it, you can do it.

Inregistrat
    02.01.2010

Citat Postat de english_muffin Vezi mesajul
    Buna.... Sunt multe hoteluri in Pitesti. Poate cel mai bine ar fi sa ne spui unde are loc nunta ca sa-ti dam variante prin apropiere. De pensiuni chiar nu stiu....
    hei!
    nunta va fi la Yaki din centru, de pe republicii, aproape de Zinca. ne-au spus ca ne pot da si ei reduceri dar avem chiar multi invitati si nu stiu daca toti isi vor permite o camera la Yaki.

multumesc mult de ajutor!

Inregistrat
    09.09.2008

hei!
    nunta va fi la Yaki din centru, de pe republicii, aproape de Zinca. ne-au spus ca ne pot da si ei reduceri dar avem chiar multi invitati si nu stiu daca toti isi vor permite o camera la Yaki.

multumesc mult de ajutor!
    Pai atunci incearca asa: eu iti dau mai multe variante si poti suna sa intrebi ce tarife au si mai ales ce discount pentru grupuri:
    - Hotel Muntenia, in centru la 2 pasi de restaurantul tau;
    - Hotel Argesul, vis-a-vis de Muntenia (nu stiu daca mai functioneaza, dar da un search pe net)
    - Hotel Victoria, vis-a-vis de Colegiul Zinca (cred ca e de 4 stele, dar nu sunt sigura)
    - Hotel Cara - tot in centru
    - mai este un hotel Yaki langa gara care s-ar putea sa fie mai accesibil ca pret decat cel din centru.
    Poti incerca si pe la periferia Pitestiului, Hotel Iatsa (in Stefanesti), sau la iesirea spre Bascov stiu ca mai e unul.

Pensiuni, sincer nu stiu in Pitesti, stiu una in Calinesti (aprox. 10 km de Pitesti). Daca imi mai vine ceva in minte iti spun.

Bafta

Inregistrat
    02.01.2010

Citat Postat de english_muffin Vezi mesajul
    Pai atunci incearca asa: eu iti dau mai multe variante si poti suna sa intrebi ce tarife au si mai ales ce discount pentru grupuri:
    - Hotel Muntenia, in centru la 2 pasi de restaurantul tau;
    - Hotel Argesul, vis-a-vis de Muntenia (nu stiu daca mai functioneaza, dar da un search pe net)
    - Hotel Victoria, vis-a-vis de Colegiul Zinca (cred ca e de 4 stele, dar nu sunt sigura)
    - Hotel Cara - tot in centru
    - mai este un hotel Yaki langa gara care s-ar putea sa fie mai accesibil ca pret decat cel din centru.
    Poti incerca si pe la periferia Pitestiului, Hotel Iatsa (in Stefanesti), sau la iesirea spre Bascov stiu ca mai e unul.

Pensiuni, sincer nu stiu in Pitesti, stiu una in Calinesti (aprox. 10 km de Pitesti). Daca imi mai vine ceva in minte iti spun.

Bafta
    Multumesc mult!
    Incep sa fac un research si iti spun ce rezolv! ;)

Succes si tie cu pregatirile!

Inregistrat
    09.09.2008

Multumesc mult!
    Incep sa fac un research si iti spun ce rezolv! ;)

Succes si tie cu pregatirile!
    Multumesc...Daca te mai pot ajuta cu ceva, o fac cu placere

Inregistrat
    31.01.2010

Buna, eu stiu 3 pensiuni in Pitesti:
    - una e in Trivale langa Castel si se numeste Monte Carlo
    - alta la iesire din Pitesti spre Mioveni se numeste Pensiunea Cristal si tot in acea directie pana in blocurile de la Maracineni Pensiunea Cora
    Sper ca ti-am fost de folos....

Inregistrat
    02.01.2010

Citat Postat de mami_meu Vezi mesajul
    Buna, eu stiu 3 pensiuni in Pitesti:
    - una e in Trivale langa Castel si se numeste Monte Carlo
    - alta la iesire din Pitesti spre Mioveni se numeste Pensiunea Cristal si tot in acea directie pana in blocurile de la Maracineni Pensiunea Cora
    Sper ca ti-am fost de folos....
    Multumesc mult pt info! Mi-am adus aminte ca chiar ii cunosc pe patronii de la Cora si am vazut pe net ca au preturi chiar foarte ok. Cred ca ii voi contacta.

mersi mult!

Pagina 1 din 4 123 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us