Pagina 9 din 9 PrimulPrimul ... 789
Rezultate de la 65 la 72 din 72

Subiect: Nasitul in Buzau

Inregistrat
    27.05.2010

Implicit Re: Nasici din Buzau

Citat Postat de Gianinaid Vezi mesajul
    Danet, iti spun o parere sincera pentru c-am trecut prin ce treci tu acum, poate cu mai multe neplaceri
    Intotdeauna, nasa trebuie sa faca ea pe "nasa"....nu o spun cu rautate ci cu sinceritate...
    Lasa si de la tine, insa doar in limita bunului simt...Totusi trebuie sa faci si ca ea, eu cel putin asa am facut.Cu soacra cauta tu, cat se poate sa nu se implice....
    Dar stii ce este cel mai important?...cum te intelegi tu cu miresicul tau ! Intelegerea dintre voi domina orice neintelegere intampini pe parcursul vietii, deci fii optimista...
    A... si pentru o amintire frumoasa de nunta trebuie sa faci niste "sacrificii", apoi trec toate.....ramane o amintire oricum frumoasa cu bune si cu rele...Oricum daca ar merge totul ok, ceva n-ar fi in regula, nu?
    Da , ai dreptate, numai ca eu de fel in viata am lasat de la miine si am pierdut mult. Nu zic ca nu las ca eu sunt omul care prea las de la mine si cand nu trebuie, dar ma inchid in mine si ma doare ...cat despre titulatura de nasa asa e cum zici ....Eu in general, problemele astea le pun la punct numai cu miresoiul el stie ca eu sunt "asa buna de ma calca oameni in picioare " asta e! nu pot fii rea si uracioasa...

Inregistrat
    03.04.2011

Implicit Re: Cadoul nasilor

Citat Postat de niko84r Vezi mesajul
    o sa ma interesez cand au concediu
    Foarte inspirate cadourile gen rama digitala sau bilet de vacanta. Raman cu o amintire frumoasa in ambele cazuri

Inregistrat
    19.01.2010

Citat Postat de Elizaa Vezi mesajul
    Foarte inspirate cadourile gen rama digitala sau bilet de vacanta. Raman cu o amintire frumoasa in ambele cazuri
    da sa stii ca mie imi plac pozele fff mult si nu ai unde sa tii atatea albume cu poze si nici nu poti sa scoti atatea poze.asa pe rama ruleaza acolo toate pozele....

Inregistrat
    27.05.2010

Citat Postat de monicaalina Vezi mesajul
    da sa stii ca mie imi plac pozele fff mult si nu ai unde sa tii atatea albume cu poze si nici nu poti sa scoti atatea poze.asa pe rama ruleaza acolo toate pozele....
    Da am si eu o rama , nu am rezistat sa nu am asa avzut nasa la mine si i-a placut si i-am luat de ziua ei... e destul de funny numai ca la un momen dat trebuie sa mai schimbi pozele ca devin plictisitoare

Inregistrat
    19.01.2010

Citat Postat de Danet Vezi mesajul
    Da am si eu o rama , nu am rezistat sa nu am asa avzut nasa la mine si i-a placut si i-am luat de ziua ei... e destul de funny numai ca la un momen dat trebuie sa mai schimbi pozele ca devin plictisitoare
    eu am in laptop in jur de 5000 de poze si nu cred ca m as plictisi,iti iei un minicard mai mare si gata.

Inregistrat
    11.07.2011

Citat Postat de Elizaa Vezi mesajul
    si noi le-am daruit nasilor o rama digitala si au fost foarte incantati, chiar o folosesc si le place mult! plus ca e ceva util in era dominata numai de tehnologie cum traim noi!!

Inregistrat
    11.07.2011

Implicit Re: Nasici din Buzau

Citat Postat de Danet Vezi mesajul
    Da , ai dreptate, numai ca eu de fel in viata am lasat de la miine si am pierdut mult. Nu zic ca nu las ca eu sunt omul care prea las de la mine si cand nu trebuie, dar ma inchid in mine si ma doare ...cat despre titulatura de nasa asa e cum zici ....Eu in general, problemele astea le pun la punct numai cu miresoiul el stie ca eu sunt "asa buna de ma calca oameni in picioare " asta e! nu pot fii rea si uracioasa...
    Mey, parerea mea este ca nu trebuie sa te lasi calcata in picioare, ai si tu totusi o personalitate si trebuie sa iti spui punctul de vedere..insa vezi tu..e important tonul cum spui...stii cum e ..muzica face totul...zi-le cu zambetul pe buze si o dezarmezi total!! Insa trebuie si respect, k na, au statutul care il au si asta e..mergem cu ei inainte!! Succes!

Inregistrat
    24.02.2016

Implicit Re: Nasitul in Buzau

Se poate sa avem mai mult de o pereche de nasi la cununia religioasa??????

Pagina 9 din 9 PrimulPrimul ... 789

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us