Pagina 22 din 22 PrimulPrimul ... 12202122
Rezultate de la 169 la 175 din 175

Subiect: Locatii pentru sedinta foto

Inregistrat
    03.10.2008

Implicit Re: Locatii pentru sedinta foto

biu, imi poti spune te rog unde pot sa vad si eu poze cu coafura ta de miresica, imi place f mult, dar poza din semnatura este prea mica si nu pot s-o vad prea bine . multumesc!
    walking on air

Citat Postat de andreiuta90 Vezi mesajul
    ce e la crazy cafe? n am auzit nicioata. noi am vrea sa facem sednta foto la munte, in padis.
    Si noi ne-am gandit ca ar fi frumos in Padis, pentru Trash The Dress, ca e destul de departe. Poti sa imi spui te rog daca ati fost pana la urma, si cu ce fotograf, si mai ales, pe care dintre caile de acces in Padis ati luat-o?

Inregistrat
    09.05.2011

buna fetelor!

nu stiti o zona unde se vede frumos natura ingalbenind la sf. de septembrie? ceva deal/vale, copaci, livada, padurice?

Multumesc si spor la pregatiri!

Inregistrat
    24.02.2013

Nu recomand firma DaNunta Cluj Napoca. Am avut un adevarat soc cand am primit pozele.

Am avut ca si fotograf pe Anamaria Sabadas, nu este deloc profesionista. Din biserica nu pot alege decat 2 poze. A folosit un filtru de lumina foarte prost si in jur la tot ce era un pic lucios sau luminos apar stelute de lumina. In biserica am stelute la flacara de la lumanari, la geamuri ... Nici afara pozele nu sunt prea reusit.

In plus dupa ce am asteptat o luna si jumatate am primit dvd-urile cu poze. Pozele nici macar nu erau intoarse, ce sa mai vorbib de poze sortat sau editat poze.

Dupa ce am facut reclamatie mi sa promis ca o sa mi se editeze pozele. Dupa 2 luni am primit editate pozele, dar acestea aveau o calitate mai proasta decat primele (fete deformate, stelute scoate doar pe jumatate ...).

Nici de video nu am fost foarte multumita. Sunt parti in care se aude un bazait pe fundal. Sunt parti in care se misca foarte repede astfel in cat imaginea este stearsa.

Am fost foarte dezamagita de pozele oferite de catre DaNunta.

Atentie foarte mare pe cine alegeti ca si fotograf, chiar si cu recomandare. Site-ul de la DaNunta arata bine, dar din pacate nu arata tot asa si dvd-urile primite.

Inregistrat
    16.03.2012

Nu stiti careva daca se pot face poze la Biserica Romano-Catolica din Floresti? Sau ceva nr de tel sa pot intreb, sau macar cand se tin slujbe sau ceva sa fie cineva acolo?
    Sau la Biserica de la Calvaria? Aici am gasit un nr de tel dar nu mai e corect

Mersi.

Inregistrat
    22.10.2013

Buna tuturor. M-ar interesa ce locatii in stil clasic ar fi in Bucuresti, cat mai aproape de centru pentru o sedinta foto din ziua nuntii. Help please! Multumesc frumos!

Ati facut poze in Bontida in imprejurimea Castelului?

sau in Turnul Bisericii Sfantu Mihail din Piata matei Corvin in CLUJ?

Pagina 22 din 22 PrimulPrimul ... 12202122

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us