Pagina 1 din 34 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 266

Subiect: Agentii de voiaj pentru luna de miere...

Inregistrat
    13.08.2006

Implicit Agentii de voiaj pentru luna de miere...

am deschis acest topic pentru ca vreau shi eu sa va intreb unde va doritzi sa facetzi luna de miere shi daca stitzi shi voi agentii cu preturi k-lumea shi serioase. poate o punem shi de-o luna de miere in grup....

Miru Guest

Implicit Re: Luna de miere...TM

asta chiar ar fi o miscare super. asa n-ar mai face misto al meu de mine ca nu-mi ajung orele zilei la cat stau pe miresici si la cate mesaje am de citit...rade de se prapadeste. a zis ca am devenit hackeritza...in alta ordine de idei noi nu stim exact ce vrem. ni se mai aprinde cate un bec din cand in cand. eu cred ca cel mai bine e sa asteptam aprilie, mai ca atunci vin si targurile la capitala si se da drumul la oferte in tara. pana atunci haideti sa visam impreuna la diverse destinatii minunate

Inregistrat
    07.02.2005

Noi ne tot gandim la luna de miere si nu ne putem hotari. Avem 2 variante 1. Luna de miere in Romania adica vrem sa facem turul tarii, nu sa stau 10 zile la mare sau in vreo cabana si 2. Avem un prieten in Franta care ne tot invita la casa lui de vacanta la Mediterana.Acum e mult mai usor sa calatoresti in strainatate asa ca ne gandim serios sa mergem.

Inregistrat
    17.08.2006

SI NOI AM VREA SA FACEM TURUL ROMANIEI DA NU IN LUNA DE MIERE!pt asta avem timp oricand!
    Acum ar trebui sa mergem undeva mai deosebit......o locatie mai exotica.....noi am vrea sa-l/o proiectam pe bebe in luna de miere .....si asteptam ofertele ca de prin martie - aprilie(dupa targuri) ies firmele cu oferte pt vara!
    pe mine m-ar tenta litoralul Spaniei!nu stiu,mai vedem!

Inregistrat
    13.08.2006

noi in fiecare an aprox mergem in tzara cu motocicleta, fie ca suntem mai multzi fie ca mergem numai noi. anul trecut am fost in maramuresh. anul asta in moldova, delta, mare. dar asta nu in luna de miere.
    in luna de miere vreau undeva la mare/ocean, cehia, muntenegru, slovenia, etc...

Inregistrat
    15.08.2006

da da..si noi vrem peisaje exotice.
    Noi o sa mergem in Spania, sau cel putin asa spunem acum
    Cu avionul binen-teles, dar nu neaparat prin ceva firma de la noi. Nu prea am incredere.
    Am fost in celelalte concedii de la noi cu firme, dar tot timpul erau diferente in ceea ce li se ofereau romanilor sau altor natii. Si nu vreau sa risc in my honey moon sa fiu nemultumita

Inregistrat
    13.08.2006

o idee buna e agroturismul atat in tzara cat shi afara. viitoarea mea nasha a fost in cehia shi au stat la o tanti pe care au gasit-o pe net. shi au fost super multzumitzi.
    Ultima editare de Kaela : 16.01.2007 10:19:33

Miru Guest

pt cele tentate de litoralul Spaniei il recomand cu caldura. eu am fost acuma 6 ani cu parintii pe costa del sol, in sud pe langa Marbella si a fost superb. acolo mi-a placut cel mai mult din tot ce am vazut pana acuma (litoral ma refer)

Pagina 1 din 34 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us