Pagina 2 din 29 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 232

Subiect: Idei de "pedepse' pt miri pentru a-si recupera mireasa

Inregistrat
    28.08.2009

Implicit Re: idei de "pedepse' pt miri pentru a-si recupera mireasa

O faza tare, pe care cred ca am citit-o tot pe aici pe forum, dar o mai scriu si eu o data pt ca mi-a placut f mult, este ca atunci cand s-a furat mireasa, la rascumparare mirele a trebuit sa ghiceasca legat la ochi dintre 7-8 fete care e mireasa lui, pipaindu-le mainile si gleznele(fetele au purtat un fel de fusta facuta din voal ca sa nu se prinda mirele). Partea cea mai tare: printre fete s-au bagat si barbati la pipait...asta mi se pare o pedeapsa f tare pt mire!

Inregistrat
    12.01.2009

Citat Postat de ********** Vezi mesajul
    O faza tare, pe care cred ca am citit-o tot pe aici pe forum, dar o mai scriu si eu o data pt ca mi-a placut f mult, este ca atunci cand s-a furat mireasa, la rascumparare mirele a trebuit sa ghiceasca legat la ochi dintre 7-8 fete care e mireasa lui, pipaindu-le mainile si gleznele(fetele au purtat un fel de fusta facuta din voal ca sa nu se prinda mirele). Partea cea mai tare: printre fete s-au bagat si barbati la pipait...asta mi se pare o pedeapsa f tare pt mire!
    pe asta am vazut-o si eu. si a fost foooarte tare. de altfel toate ideile de aici sunt super, dar parca cel mai mumlt imi place asta
    mirele meu a trebuit sa danseze cu nasu un vals dragut, lambada si o greceasca. distractia a fost pe cinste

Inregistrat
    23.04.2010

Am vazut de curand la o nunta, cum mirele a trebuit sa danseze macarena impreuna cu nasul ,pentru recuperarea miresii , a fost foarte amuzant momentul ....mi-a placut !

Inregistrat
    20.04.2010

eu nu vreau sa i se dea nicio pedeapsa mirelui pentru a ma recupera de la "hoti"
    dar...am stabilit cu nasul sa-l lege de mine la finalul nuntii,dupa dezgatitul miresei cu catuse si sa-l imbrace int-un tricou cu mesajul " game over" ...diabolic nas mai am )

Inregistrat
    31.03.2010

Al meu nu e de acord cu furatul miresii....i se pare un lucru copilaresc si nu e de acord sa lipsesc de la nunta mea nici un minut !

Inregistrat
    04.06.2010

Pai e dupa el?

Inregistrat
    19.12.2008

Citat Postat de Raluca_C Vezi mesajul
    eu nu vreau sa i se dea nicio pedeapsa mirelui pentru a ma recupera de la "hoti"
    dar...am stabilit cu nasul sa-l lege de mine la finalul nuntii,dupa dezgatitul miresei cu catuse si sa-l imbrace int-un tricou cu mesajul " game over" ...diabolic nas mai am )
    Da,e buna ideea asta....am notat-o!!!

Red face Re: idei de "pedepse' pt miri pentru a-si recupera mireasa

Citat Postat de Raluca_C Vezi mesajul

Este cea mai haioasa pedeapsa care am citi-o pana acum. ))
    E geniala!

Pagina 2 din 29 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul

Etichete pentru acest subiect

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us