Pagina 5 din 5 PrimulPrimul ... 345
Rezultate de la 33 la 38 din 38

Subiect: furatul miresei:[email protected]

Inregistrat
    14.01.2010

Implicit Re: furatul miresei:[email protected]

Citat Postat de ciocolatika Vezi mesajul
    dap...am spus si eu de el
    nu stiam...

Inregistrat
    09.06.2010

Smile Re: furatul miresei:[email protected]

sal.si eu ma las furata tot din acelasi motiv ca al tau si mi se pare tare ideea cu discotek pt k mi s-a intamplat sa fiu in discotek si sa vina simirese si e frumos.bafta la toate cu pregatirile

Inregistrat
    09.06.2010

Exclamation Re: furatul miresei:[email protected]

la un biliard m-am gandit si eu dar tre sa fie si de treaba furaciosii si sa merarga si unde vrea mireasa.............da dak nu te lasi furata ce se intampla?

Inregistrat
    23.02.2012

Wink Re: furatul miresei:[email protected]

dar mai este la moda furatul miresei? Mie mi se pare ceva lipsi fara rost....am vazut o miresica care statea in masina in timp ce rapitorii ei se intelegeau in restaurant, la caldura cu mirele (era nunta ploiasa de octombrie). Daca nu exista un club in care sa mergi s ate distrezi mcar 15 minute cu rapitorii si d-ra de onoare eu as zice pas la aceasta traditie. In schimb as prefera un moment cu dansuri populare sau orientale pentru domni.

P.S....imi poate recomanda cineva o trupa de trei fete care sa danseze pe ritmuri orientale? (a nu se intelege manele- ca nu o sa ma macar una) sau un grup de adolescenti pentru dansuri populare? (Barlad, Vaslui, iasi, Bacau...zonele astea). Sau chiar Bucuresti. Multumesc frumos

Citat Postat de gabriela1987 Vezi mesajul
    la un biliard m-am gandit si eu dar tre sa fie si de treaba furaciosii si sa merarga si unde vrea mireasa.............da dak nu te lasi furata ce se intampla?

Citat Postat de doc Vezi mesajul
    dar mai este la moda furatul miresei? Mie mi se pare ceva lipsi fara rost....am vazut o miresica care statea in masina in timp ce rapitorii ei se intelegeau in restaurant, la caldura cu mirele (era nunta ploiasa de octombrie). Daca nu exista un club in care sa mergi s ate distrezi mcar 15 minute cu rapitorii si d-ra de onoare eu as zice pas la aceasta traditie. In schimb as prefera un moment cu dansuri populare sau orientale pentru domni.

P.S....imi poate recomanda cineva o trupa de trei fete care sa danseze pe ritmuri orientale? (a nu se intelege manele- ca nu o sa ma macar una) sau un grup de adolescenti pentru dansuri populare? (Barlad, Vaslui, iasi, Bacau...zonele astea). Sau chiar Bucuresti. Multumesc frumos

La Husi este ansamblul Trandafir de la Moldova... si la Padureni...ansamblul Stejarelul....

Inregistrat
    23.02.2012

ms frumos...o sa caut pe net sa vad ce program de divertisment au

Citat Postat de ciocolatika Vezi mesajul
    La Husi este ansamblul Trandafir de la Moldova... si la Padureni...ansamblul Stejarelul....

Pagina 5 din 5 PrimulPrimul ... 345

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us