Pagina 2 din 2780 PrimulPrimul 123412521025021002 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 22236

Subiect: Despre ecografii

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit Re: ecografie 4D

Citat Postat de andradap Vezi mesajul
    Pai daca doar vrei s-o vezi si atat... poti sa te duci si la cel mai ieftin. Eu cred ca dif. de pret sunt in functie de locatie.. .Adik in mom. cand te duci la o clinica renumita si un dr. renumit si un ap. bun te astepti sa dai ceva bani in plus. Dar eu zic ca doar pt. a o vedea nu se merita sa dai bani in plus.... Doar in cazuri medicale.. iar la tine NU este cazul!!!
    ma gandesc ca cele mai scumpe includ si morfologie fetala.. iar la varsta sarcinii mele nu cred ca mai are rost.. am facut-o la 3 luni cand tb facuta.. o sa mai cercetez
    in alta ordine de idei va rog sa imi spuneti si mie ce diferenta exista intre 3D si 4D.... adica eu am facut un 3D care se vedea la fel ca o eco obisnuita (alb negru). asa tb sa fie?

Inregistrat
    05.06.2006

Citat Postat de valen Vezi mesajul
    ma gandesc ca cele mai scumpe includ si morfologie fetala.. iar la varsta sarcinii mele nu cred ca mai are rost.. am facut-o la 3 luni cand tb facuta.. o sa mai cercetez
    in alta ordine de idei va rog sa imi spuneti si mie ce diferenta exista intre 3D si 4D.... adica eu am facut un 3D care se vedea la fel ca o eco obisnuita (alb negru). asa tb sa fie?
    Aaah...da ai dreptate..s-ar putea la mine sa fi fost 390 de RON ca era morfo...

3D este alb-negru si da... pare obisnuita... 4D este cum am pus eu poza de la eco... Vezi diferenta???

Inregistrat
    07.02.2005

Citat Postat de andradap Vezi mesajul
    Aaah...da ai dreptate..s-ar putea la mine sa fi fost 390 de RON ca era morfo...

3D este alb-negru si da... pare obisnuita... 4D este cum am pus eu poza de la eco... Vezi diferenta???
    da acu m-am prins... eu aveam impresia ca si cea 3D arata ca a ta.. acu m-am lamurit.. ms

Inregistrat
    05.06.2006

da acu m-am prins... eu aveam impresia ca si cea 3D arata ca a ta.. acu m-am lamurit.. ms
    N-ai pt. ce... Dar vezi ca ramai datoare cu poza de la eco...

Inregistrat
    07.02.2005

m-am programat la eco 4D .. abia pe 5 feb.. la cmu la dr adela dinu.... costa 3.5 mil. mai puteam si la dr iosup dar se putea abia pe 24 feb ca vine doar o sambata pe luna acolo.
    dupa ce m-am programat am cautat pe google despre dna dr si am gasit lucruri bune.... va p[ovestesc mai multe dupa 5 feb

Inregistrat
    07.02.2005

m-am programat la eco 4D .. abia pe 5 feb.. la cmu la dr adela dinu.... costa 3.5 mil. mai puteam si la dr iosup dar se putea abia pe 24 feb ca vine doar o sambata pe luna acolo.
    dupa ce m-am programat am cautat pe google despre dna dr si am gasit lucruri bune.... va p[ovestesc mai multe dupa 5 feb
    De iosup am auzit numai de bine, de fapt eu cu el am facut eco. Pe 2 martie insa nu o sa fac cu el ci tot cu o doamna doctor, dar parca se numeste altfel.

Inregistrat
    07.02.2005

Citat Postat de dj Vezi mesajul
    De iosup am auzit numai de bine, de fapt eu cu el am facut eco. Pe 2 martie insa nu o sa fac cu el ci tot cu o doamna doctor, dar parca se numeste altfel.
    si eu stiam numai de bine de iosup.. adica e celebru.. despre tipa asta la care merg eu am citit ca e o dr buna si atenta.. acum vezi ca din cate mi-a zis mie la tel la cmu sunt doar 3 ecografi si a treia este doctorita la care a mers andrada si care i-a spus ca are probleme...craioveanu ana maria o cheama.. verifica si tu sa nu fie aceeasi dr....

Inregistrat
    07.02.2005

si eu stiam numai de bine de iosup.. adica e celebru.. despre tipa asta la care merg eu am citit ca e o dr buna si atenta.. acum vezi ca din cate mi-a zis mie la tel la cmu sunt doar 3 ecografi si a treia este doctorita la care a mers andrada si care i-a spus ca are probleme...craioveanu ana maria o cheama.. verifica si tu sa nu fie aceeasi dr....
    E exact aceeasi. O sa vorbesc pe 31 ianuarie cu doctorita mea sa vedem daca e mai bine sa schimb programarea. Stiu ca oricum intre 1 si 9 martie, cand trebuie sa fac eu ecografia, nu sunt nici iusup nici cealalta. Poate schimb data...

Pagina 2 din 2780 PrimulPrimul 123412521025021002 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us