Pagina 1 din 26 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 206

Subiect: Cu ce putem inlocui piscoturile de la intrare?

Inregistrat
    14.09.2009

Post Cu ce putem inlocui piscoturile de la intrare?

Buna fetelor,

dat fiind faptul ca iubitzelului meu nu ii plac pishcoturile (cele cu care vom intampina oaspetii la restaurant), as vrea sa le inlocuiesc cu ceva ... insa nu stiu cu ce ...

asa ca, astept sugestiile si sfaturile voastre ?

va

Inregistrat
    29.05.2009

Implicit Re: Cu ce putem inlocui pishcoturile de la intrare?

Iubita, poti sa te gandesti la mai multe solutii intre timp...dar stai putin si gandeste-te: numai unei singure persoane trebuie sa ii placa sau sa nu ii placa sau trebuie sa multumesti pe toata lumea? Pana la urma, sotul tau poate sa nu manance,dar piscoturile de sampanie au create cu un scop:sa fie servite cu sampanie!Si daca ai cerut idei, iti spun si eu ce am mai auzit: poti inlocui sampania cu un cocteil pe baza de sampanie sau un punch.La astea nu sse mai serveste sampanie, asa ca ai scapat de dilema.

Inregistrat
    01.03.2009

atasez doua poze cu ideidar acum nu stiu daca sunt apreciate de invitati..mie una imi place ideea cu altceva decat piscoturi
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    14.09.2009

Citat Postat de kitkaro Vezi mesajul
    Iubita, poti sa te gandesti la mai multe solutii intre timp...dar stai putin si gandeste-te: numai unei singure persoane trebuie sa ii placa sau sa nu ii placa sau trebuie sa multumesti pe toata lumea? Pana la urma, sotul tau poate sa nu manance,dar piscoturile de sampanie au create cu un scop:sa fie servite cu sampanie!Si daca ai cerut idei, iti spun si eu ce am mai auzit: poti inlocui sampania cu un cocteil pe baza de sampanie sau un punch.La astea nu sse mai serveste sampanie, asa ca ai scapat de dilema.
    buna, cred ca nu ai inteles, sau nu m-am exprimat eu prea clar doresc sa inlocuiesc doar piscoturile. sampania o dau oricum :P

Inregistrat
    14.09.2009

Citat Postat de mikabubu Vezi mesajul
    atasez doua poze cu ideidar acum nu stiu daca sunt apreciate de invitati..mie una imi place ideea cu altceva decat piscoturi
    arata super frumos !!!!
    m-am gandit si eu la asta, dar e valabil din pacate numai pt cele care fac nunta vara ... eu fac toamna, in septembrie, ce fac, pun prune? :P
    plus: cine sta sa orneze atatea pahare? .. noroc ca fac nunta mic, 75 invitati :P

Inregistrat
    01.03.2009

Citat Postat de MireasaEmotionata Vezi mesajul
    arata super frumos !!!!
    m-am gandit si eu la asta, dar e valabil din pacate numai pt cele care fac nunta vara ... eu fac toamna, in septembrie, ce fac, pun prune? :P
    plus: cine sta sa orneze atatea pahare? .. noroc ca fac nunta mic, 75 invitati :P
    ..gasesti si toamna capsuni..dar fff scumpe

Inregistrat
    20.02.2008

Citat Postat de MireasaEmotionata Vezi mesajul
    Buna fetelor,

dat fiind faptul ca iubitzelului meu nu ii plac pishcoturile (cele cu care vom intampina oaspetii la restaurant), as vrea sa le inlocuiesc cu ceva ... insa nu stiu cu ce ...

asa ca, astept sugestiile si sfaturile voastre ?

va

Nici noi nu vom avea piscoturi, ci tartine cu icre rosii. Ne-au fost propuse de catre restaurant si mi-a placut ideea.. Mai aveam 2 variante : tartine cu icre negre, dar era cam scump, si buseuri cu fructe de mare...prea sofisticat pt noi, nu prea le agream...

Inregistrat
    14.09.2009

fetelor ... mi-a mai venit o idee ... ... ce ziceti de minicroissante? ... sunt ale micutze (dar nu neaparat alea) cu sampanie de la 7days ...
    mi-am facut lista cu ce as putea sa ii intampin pe invitati:
    briose
    fursecuri (nush exact de care)
    trufe de cioco
    ciocolatele kinder
    raffaello
    minicroissante

voi ce parere aveti ?
    cu ce v0ar placea sa fiti intampinate la restaurant?

Pagina 1 din 26 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us