Pagina 1 din 3 123 UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 18

Subiect: Minion

Post Minion

Buna fetelor!am nunta la restaurantul Minion in sala mare..imi puteti spune niste pareri despre el..orice..

Implicit Re: Nunta la restaurant Minion Vaslui

Buna....Ma numesc Florina si in luna august am nunta la restaurantul Minion,sala mica..Am citit cateva pareri despre acest restaurant dar am ramas in continuare cu multe semne de intrebare si cu cat trece timpu cu atat sunt mai ingrijorata...Imi poate spune cineva cum stau exact lucrurile cu acest restaurant(de pilda despre meniu,preturi,ornat sala)?Fratele meu a avut acum 3 ani nunta acolo si a fost super ok..Insa am citit si pareri contra...Astept un raspuns.O zi faina

Citat Postat de florina_85 Vezi mesajul
    Buna....Ma numesc Florina si in luna august am nunta la restaurantul Minion,sala mica..Am citit cateva pareri despre acest restaurant dar am ramas in continuare cu multe semne de intrebare si cu cat trece timpu cu atat sunt mai ingrijorata...Imi poate spune cineva cum stau exact lucrurile cu acest restaurant(de pilda despre meniu,preturi,ornat sala)?Fratele meu a avut acum 3 ani nunta acolo si a fost super ok..Insa am citit si pareri contra...Astept un raspuns.O zi faina
    La fel am auzit si eu..dar am ales minion pentru ca am auzit ca e sala foarte mare, apoi au mese rotunde, administratorul este foarte ok, apoi cu aranjamentele nu-ti impun sa le faci cu ei, iti arata un catalog cu poze si apoi tu te hotarasti daca faci sau nu contract cu ei...si poti veni tu cu idei de aranjamente, cu poze le arati si ei iti fac...si in plus platesti meniul numai pentru cati oameni sunt in sala, ii spui cu o saptamana inainte cam cati oameni vin, sa stie cu aproximatie ca sa poata pregati ceea ce trebuie.
    Ultima editare de agnesas : 03.05.2010 15:15:06

Inregistrat
    05.05.2010

Citat Postat de florina_85 Vezi mesajul
    Buna , eu o sa am nunta la Minion in august in sala mare , si iti spun ca pana acum sunt f multumita de cei de la restaurant, atat de administrator si de conditiile puse cat si cu cei de la firma de ornat. Noua nu ne-a impus nimeni cu ce firma sa ornam dar noi am ales sa lucram cu cei de acolo, sunt tineri si receptivi la idei noi. spor la pregatiri.

Inregistrat
    09.05.2010

Citat Postat de deliciosul_de_vaslui Vezi mesajul
    o parere,o zic in particular...ai sa intelegi tu de ce.
    rest. e ok,papa bun,serv.ok. faza enervanta e ca te obliga sa decorezi cu ei, si nu ti-o zic decat cand mergi la facut meniul, cu o sapt-doua inainte.
    ca si decor, ei folosesc fetele de masa de damasc,scurte,cele pe care le folosesc orice rest zi de zi, pe care le folosesc si la praznice. flori aduc numai gerbera,in rest. funde colorate,o perdea de lumini, o intrare,si cam atat.ceva clasic pe care iau multi bani. daca esti tare de caracter si te iei de ei, o sa te lase sa iti aduci pe cineva.o firma ceva.
    la pretul pe care ti-l cer ei, poti sa iti aduci alte produse, diferite...fete de masa pana in pamant(asta imi place mie la nebunie), huse colorate...stiu eu...multe. eu am fost la 2 nunti acolo invitata,si erau la fel, crede-ma.
    si culmea ,miresele multumite....inainte de nunta,caci dupa ce au vazut si alte sali, si-au dat seama de tzeapa.
    sper sa fie un ajutor pt tine, mesajul meu.,in cazul in care vrei un decor deosebit. la urma urmei sunt banii tai.
    Buna! interesant ce spui tu....da de unde stii....ca din gura in gura se spun multe....ai avut nunta acolo? sau urmeaza sa ai...

Inregistrat
    14.05.2010

Fetelor eu am avut nunta la minion anul trecut...si a fost totul foarte bine... mancarea a fost foarte buna, meniul cam la aceleasi preturi din oras, dar mult mai bogat ...chiar un pic mai ieftin....doamna de acolo a fost foarte de treaba si ne-a explicat totul de fiecare data cand am avut nelamuriri.....si am stat un pic pe capul ei.... crede-ti-ma .... chiar si cu firma de ornat care vad ca e cam controversata. Mie personal, mi-au facut ce am vrut... si mi-au placut ca au fost foarte deschisi si mi-au pus in practica si ideile mele.... si din cate am vazut eu, cam ai din ce iti alege.....(si apoi, am fost si la alte firme din oras de curiozitate si nu am ramas deloc impresionata chiar dimpotriva, mai ales la preturi).
    Dupa parerea mea...vad si putina rautate....probabil si concurenta e mare...si fiecare incearca prin orice mijloace sa iasa in fata.
    A...si pentru deliciosul.de.vaslui ...fata nu prea esti credibila....de unde stii tu ca fetele de masa de la cele doua nunti la care ai fost tu, erau de la praznice....ai fost si pe la praznice acolo.......si inca ceva....cam toate restaurantele au firma proprie cu care colaboreaza....asta daca nu-si orneaza chiar ei....adica ii pun pe ospatari sa lege niste funde..., si de aia cad toate pe jos (la mine n-au cazut).....crede-ma ca eu am umblat cam pe la toate restaurantele pana m-am hotarat unde sa-mi fac nunta...
    Sper ca am fost cat de cat de ajutor...
    Lumea e din ce in ce mai rea....fiti buni....

Inregistrat
    09.06.2010

sal.
    eu fac nunta la minion la anu dar am auzit numai cuvinte de lauda pt cei de la minion si am cautat f mult restaurant si pe unde am fost mi s-a parut ca tot la minion e mai bine
    pote si pt ca sunt profesionisti.ms

Buna miresici...Am avut nunta la rest Minion..ce se zice despre faptul care oarecum te obliga sa ornezi cu ei sala e cam adevarat..insa sincer va zic am fost f multumita de cum au ornat...am avut surpriza sa gasesc o sala superba ceea ce a facut ca atmosfera sa fie de basm..mergeti pe mana ancutei si a lui ciprian si nu o sa va para rau...

Pagina 1 din 3 123 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us