Pagina 2 din 5 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 35

Subiect: Rochiia de mireasa in Vaslui

Inregistrat
    06.10.2007

Implicit Re: Rochii la comanda in Vaslui

Citat Postat de agnesas Vezi mesajul
    Am multe prietene care si-au facut rochia la comanda si au fost multumite...acum nu stiu cum sa fac..
    faci ce crezi tu ca e mai bine. de ce nu intrebi prietenele unde au facut rochia?
    sau de ce nu o intrebi pe cea la care ai vazut rochita de unde si-a cumparat-o?
    eu una nu as merge pe facut, pentru ca una e sa o vezi, sa o probezi, sa o iei si alta sa mergi la probe etc
    sa nu fie si diferenta de lucru..

Dupa ce am fost prin mai multe magazine in iasi si in vaslui nu am gasit nimic care sa-mi placa la nebunie...asa ca fac la comanda...imi puteti recomanda pe cineva priceput

Inregistrat
    06.10.2007

eu mi-am facut pe traian 2 rochite.
    au iesit bine, chiar cum voiam.
    e pe dreapta, cum mergi spre piata magazinul (au si rochii de prezentare)

Mersicastazi am ajuns in vaslui si ma duc sa dau comanda

Buna.sunt noua pe acest forum...am nunta anul acesta si ca orice mireasa am avut stresul cu rochia de mireasa...am descoperit un site din china cu rochii si mi-am facut comanda de acolo...azi mi-a ajuns rochia si e superba,exact marimile care le-am scris si fac si livrari in romania...succes in cautari

Citat Postat de florina_85 Vezi mesajul
    Buna.sunt noua pe acest forum...am nunta anul acesta si ca orice mireasa am avut stresul cu rochia de mireasa...am descoperit un site din china cu rochii si mi-am facut comanda de acolo...azi mi-a ajuns rochia si e superba,exact marimile care le-am scris si fac si livrari in romania...succes in cautari
    Buna am auzit si eu de site-urile acestea, dar parca nu as vrea sa ma risc...asa ca mai bine fac la comanda

Inregistrat
    07.05.2010

Citat Postat de agnesas Vezi mesajul
    Buna am auzit si eu de site-urile acestea, dar parca nu as vrea sa ma risc...asa ca mai bine fac la comanda
    Salut,
    Cum este cu rochia? Me bate si pe mine un gand sa imi fac rochia la comanda , am vazut un model care imi place f mult si nu cred ca il gasesc in magazine. Oricum nu imi plac deloc rochiile care "se poarta" acum si care se gasesc in magazin.
    Pupici!

Citat Postat de stefisor Vezi mesajul
    Salut,
    Cum este cu rochia? Me bate si pe mine un gand sa imi fac rochia la comanda , am vazut un model care imi place f mult si nu cred ca il gasesc in magazine. Oricum nu imi plac deloc rochiile care "se poarta" acum si care se gasesc in magazin.
    Pupici!
    Buna! Trebuia sa merg la sfarsitul lunii martie sa fac comanda, dar am amanat deoarece nu eram multumita 100% de model care il aveam..acum am gasit un model care sigur va ramane si voi merge cred ca saptamana viitoare sa dau comanda..si apoi te voi tine la curent cu toate
    Aceasta este rochia mult dorita
    Imagini atasate Imagini atasate
    Ultima editare de Kalini : 08.04.2014 16:27:33 Motiv: la cerere

Pagina 2 din 5 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us