Pagina 3 din 7 PrimulPrimul 12345 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 55

Subiect: Cununia civila in Vaslui

Implicit Re: Cununia civila in Vaslui

noi ne-am hotarat...cununia civila are loc vineri pe 14 Mai, deoarece a trebuit sa ii intelegem si pe nasi care au un baietel de 11 luni si care mai este inca dependent de mamica lui, este alaptat la san...pt a fi sambata mai lejeri mai ales ca pt cununia religioasa mergem la Manastirea Moreni unde numai drumul il facem in 40-45 min.dus...sper sa iasa totul bine

Citat Postat de bunduc_madalina Vezi mesajul
    noi ne-am hotarat...cununia civila are loc vineri pe 14 Mai, deoarece a trebuit sa ii intelegem si pe nasi care au un baietel de 11 luni si care mai este inca dependent de mamica lui, este alaptat la san...pt a fi sambata mai lejeri mai ales ca pt cununia religioasa mergem la Manastirea Moreni unde numai drumul il facem in 40-45 min.dus...sper sa iasa totul bine
    o sa iasa totul bine ;)..ne vedem la nunta

apropo fetelor ati auzit cumva cat e taxa pentru ziua de duminica?

Inregistrat
    15.03.2010

Citat Postat de bunduc_madalina Vezi mesajul

la ce ora v-ati hotarat sa faceti cununia religioasa? noi tocmai am vazut azi manastirea, si am si vorbit deja cu maicutele, dar nu stim dk sa fie la 4 sau la 5 dup-amiaza. mentionez ca ne gandeam sa fie imediat dupa civila...

Inregistrat
    14.01.2010

Citat Postat de eska Vezi mesajul
    la ce ora v-ati hotarat sa faceti cununia religioasa? noi tocmai am vazut azi manastirea, si am si vorbit deja cu maicutele, dar nu stim dk sa fie la 4 sau la 5 dup-amiaza. mentionez ca ne gandeam sa fie imediat dupa civila...
    buna....
    in primul rand...am vazut k ai nunta pe 31 iulie...deci...se intuneca destul de tarziu...
    trebuie stabilita...ora de la cununia civila...acolo nu se sta asa mult...vreo 15 minute...
    acum...depinde si de sedinta foto dak aveti..si cand vreti s-o faceti...
    dak sedinta foto va fi intre cununia civila si cea religioasa...trebuie alocata 1 ora si pentru aceasta...sau poate este dupa cununia civila si cea religioasa...
    in cazul tau...cununia religioasa poate fi si la ora 5-6 dupa amiaza....doar la local trebuie sa fii in jur de ora 8...cred...
    trebuie sa te gandesti bine la toate aceste aspecte...
    multa bafta la pregatiri...
    si...mai vorbim...
    o zi frumoasa in continuare!

Inregistrat
    16.09.2009

Citat Postat de agnesas Vezi mesajul
    apropo fetelor ati auzit cumva cat e taxa pentru ziua de duminica?
    Buna la Barlad taxa pt duminik este de 56ron poate si la vaslui este tot la fel dar cel mai bine mergi si intreaba sau trimite pe cineva sa vada

"Hotararea de a avea un copil este cea mai importanta. Este ca si cum ai decide ca inima ta sa fie pentru totdeauna in afara corpului"

Citat Postat de adina87 Vezi mesajul
    Buna la Barlad taxa pt duminik este de 56ron poate si la vaslui este tot la fel dar cel mai bine mergi si intreaba sau trimite pe cineva sa vada

ar fi bine sa fie asa..in iasi e 194 ron

Inregistrat
    15.03.2010

noi la civila vom sta macar o ora, nu doar 15 min....ca pe langa sampanie vrem si ceva prajiturele si poate chiar gustari (sa reziste cei ce vor dori sa ne fie alaturi pana seara la restaurant), apoi cateva poze scurt, si direct la biserica
    sedinta foto o vrem intre religioasa si restaurant, unde cred ca ar fi bine sa ajung pe la 7.30, sa am timp si eu sa-mi trag sufletul, refac machiajul, chestii de-astea. ca dup-aia....doar n-o sa vina lumea si mireasa sa fie pe la baie

Pagina 3 din 7 PrimulPrimul 12345 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us