Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate de la 9 la 12 din 12

Subiect: Maldini

Inregistrat
    27.03.2009

Implicit Re: Maldini

Buna fetelor,
    Oare a mai avut cineva nunta la Maldinii in ultimul timp ?
    Parerile ce le-am citit pe forum sunt destul de vechi, poate s-au mai schimbat lucrurile intre timp

Citat Postat de strumfica Vezi mesajul
    Buna fetelor,
    Oare a mai avut cineva nunta la Maldinii in ultimul timp ?
    Parerile ce le-am citit pe forum sunt destul de vechi, poate s-au mai schimbat lucrurile intre timp
    si eu ma gandeam sa fac nunta la maldini...fratele meu a facut acum 2 ani si totul a fost chiar ok, preturile mancarea buna, servirea ireprosabila.baia nu a fost prea curata si cam cald.

Inregistrat
    27.03.2009

Citat Postat de miresica_alyna Vezi mesajul
    si eu ma gandeam sa fac nunta la maldini...fratele meu a facut acum 2 ani si totul a fost chiar ok, preturile mancarea buna, servirea ireprosabila.baia nu a fost prea curata si cam cald.
    Buna,
    in final, dupa mai multe optiuni ( am ales pana am cules ) am ajuns sa facem nunta la Maldinii . Mare greseala am facut . De ce ne-am temut nu am scapat : s-a luat curentul de 3 ori , timp in care toata lumea a inceput sa se foiasca iar muzicantii ne-au avertizat ca isi strang lucrurile si pleaca, deoarece de la tensiunile mari de curent sansele ca insutrumentele sa se strice sunt foarte mari. Intr-un final, dupa 2-3 ore groaznice, dupa ce ne-am dus la patron si i-am promis ca ii spargem capul si nu-i mai dam nici un ban, a pus generatorul . Si asa s-a desfasurat nunta toata noaptea, pe generator ...
    Orice as ma spune, pe langa problemele cu curentul, totul paleste : ne-a distrus primele ore din nunta si nervii nostrii si ai invitatilor. Pot sa spun ca am plans la nunta mea, dar din pacate nu din cauza emotiilor. Asa ca, mare atentie cu Maldinii

Citat Postat de strumfica Vezi mesajul
    Buna,
    in final, dupa mai multe optiuni ( am ales pana am cules ) am ajuns sa facem nunta la Maldinii . Mare greseala am facut . De ce ne-am temut nu am scapat : s-a luat curentul de 3 ori , timp in care toata lumea a inceput sa se foiasca iar muzicantii ne-au avertizat ca isi strang lucrurile si pleaca, deoarece de la tensiunile mari de curent sansele ca insutrumentele sa se strice sunt foarte mari. Intr-un final, dupa 2-3 ore groaznice, dupa ce ne-am dus la patron si i-am promis ca ii spargem capul si nu-i mai dam nici un ban, a pus generatorul . Si asa s-a desfasurat nunta toata noaptea, pe generator ...
    Orice as ma spune, pe langa problemele cu curentul, totul paleste : ne-a distrus primele ore din nunta si nervii nostrii si ai invitatilor. Pot sa spun ca am plans la nunta mea, dar din pacate nu din cauza emotiilor. Asa ca, mare atentie cu Maldinii
    totusi muzicantii trebuie sa aiba stabilizator de curent, si poaete ai avut ghinion....sa fie toate 3 salile ocupate si solicitat astfel mult curent

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us