Pagina 1 din 124 1231151101 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 989

Subiect: Accesorii pentru nunta in Timis

anonymous Guest

Implicit Invitatii Timisoara: discutii, texte, de unde le cumparam?

salutare
    stie cineva de unde pot sa-mi cumpar invitatii de nunta mai deosebite din Timisoara
    Un magazin de prezentare cu mai multe cataloage?
    8)

tweety Guest

Implicit Re: invitatii

Salut!
    ...imi pare rau ca nu-ti pot da adrese exacte din Timisoara,eu fiind din Bucuresti,insa te sfatuiesc sa cauti pe net.Ai mult mai mult timp la dispozitie si le poti analiza mai in amanunt.Am fost la targul de nunti la Marriott si nu am reusit sa vad mai nimik.Nu puteam sa urmaresc cataloagele plus ca reprezentantii magazinelor ma tot intrebau ce si cum...Multe le poti comanda chiar si de pe site-uri .
    De foarte mare ajutor iti poate fi revista "mireasa".Gasesti acolo la sfarsit adresele magazinelor si in Timisoara.
    *reclama*
    .....bafta multa!

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit Re: invitatii

Salutare draga anonymous, si eu sunt in cautare de invitatii, pana la
    urma am stabilit ca ni le facem noi...dintre toate siteurile ce le-am
    gasit, unu mi s-a parut cu modele deosebite si preturi
    acceptabile..ti-l trimit si te rog sa-mi zici si mie cu a fost ca eu nu
    am ajuns pe la ei. [url]*reclama* , acest site il am de
    undeva de pe alt site *reclama*- ei sunt din timi

rallluu Guest

Implicit INVITATII DE NUNTA

CIAO.CINE POATE SA-MI SPUNA UNDE POT SA COMAND NSTE INVITATII FRUMOASE SI DEOSEBITE IN TIMISOARA?AM TOT CAUTAT SI N-AM GASIT NIMIC INTERESANT........

olly Guest

Implicit Re: INVITATII DE NUNTA

eu am gasit invitatii la campali pe simion barnutiu acolo am gasit ceva ce mi-a placut sunt gata in 10 zile si costa intre 6mii si 60 de mii. incearca poate gasesti ceva ce iti place. eu altundeva nu am gasit.tu ai mai gasit undeva?

bcristina Guest

Implicit Re: INVITATII DE NUNTA

Ceau
    Eu sunt Cristina din Timisoara.
    Invitatii frumoase am vazut la Kapa, la intrare in partea dreapta este un pult unde se fac carti de vizita,stampile(firma Vertigo daca tin bine minte) si au si cateva albume cu modele de invitatii, cred ca aveti ce alege.
    Daca mai aveti ideei, intrebari poate facem schimb de ele, si eu am nunta in 27.05
    Va pup Cristina.[icon:g29/]

Inregistrat
    20.04.2006

Implicit

Ceau
    eu sunt Alexandra.
    Invitatiile mi le-am comandat in Terra. Este acolo o firma de nunti, dar nu stiu daca am voie sa ii spun numele pe forum.

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

ce parere aveti despre comanda invitatiilor de nunta de pe internet? am gasit niste modele dragute si convenabile ca si pret, insa nu stiu ce sa fac? daca nu le imprima asa cum trebuie? mentionez ca pretul e mai mic decat in magazinele de specialitate si imprimatul gratuit. astept niste pareri!

Pagina 1 din 124 1231151101 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us