Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 9

Subiect: Andrei

Inregistrat
    04.02.2010

Post Andrei

cine ma poate ajuta?vreau si eu mai multe informatii despre restaurantul''andrei'',cum e mancarea,servirea?eu am nunta pe 21aug si nu sunt din calarasi problema mai e cu cazarea,stie cineva sunt gata camerele de la restaurant?k am inteles de la soarca k au construire,eu as avea mare nevoi,sau unde as putea sa-mi cazez invitatii?ma gandesc k o sa mai ramana unii care usnt de mai departe,care cu masina......etc

Inregistrat
    22.09.2008

Implicit Re: ajutor,

Citat Postat de lenutza28 Vezi mesajul
    cine ma poate ajuta?vreau si eu mai multe informatii despre restaurantul''andrei'',cum e mancarea,servirea?eu am nunta pe 21aug si nu sunt din calarasi problema mai e cu cazarea,stie cineva sunt gata camerele de la restaurant?k am inteles de la soarca k au construire,eu as avea mare nevoi,sau unde as putea sa-mi cazez invitatii?ma gandesc k o sa mai ramana unii care usnt de mai departe,care cu masina......etc
    despre La Andrei nu stiu sa.ti spun decat ce a povestit o fata care a avut nunta acolo, ca nu prea a fost multumita, servirea a lasat de dorit si cele care serveau erau foarte acre...

pt cazare iti recomand Casa din Vis, cred ca pana acum e pensiunea cu cele mai multe locuri de cazare din Calarasi... Eu acolo mi-am cazat invitatii si am luat toata pensiunea, cu 100 RON camera, indiferent daca a fost camera sau apartament...

The best gift from God!

Inregistrat
    04.02.2010

multumesc de sfat,in legatura cu cazarea o sa ii zic lui iubi meu sa se interezese.dar cu timp trebuie sa fac rezervarea?si in legatura cu asa zise ospatarite de ''la andrei'' sper sa le indulcesc,sa fie amabile k doar nu o sa isi ia banii degeaba,o sa am grija sa vb cu patronul rest.dar sper sa nu am probleme.dk o sa am,soacra si iubi o sa intra la raspundere k ei au ales asa zis rest,eu lam vazut doar in poze si numai placut si mam suparat pe iubi.............merci

Inregistrat
    04.02.2010

am vazut pozele de care zici,pot sa zic k sunt frumoase,dar mam mult ma intereseaza cum se comporta ei,cum e mancarea..etc?si apropo o cofetarie buna ce imi recomanzi?k lui iubi al meu ia zis patronul k au iei vizavi,dar o miresica zicea k nu au calitate buna....of ce sunt uni vor bani pe ceva prost......

Inregistrat
    19.03.2009

Thumbs up Re: Restaurant Andrei

buna.eu am comandat tortul pt nunta de la Simona E SUPER ALA DE FRUCTE.zici ca este inghetata sincer

Inregistrat
    02.07.2009

Red face Re: Restaurant Andrei

lenuta
    ,,casa de piatra ,fericire si sa ai parte de multe,multe bucurii in viata '' cum a iesit nunta ai fost multumita de restauratul ,,andrei'' aranjamentul,servirea,meniul ?
    Ultima editare de alinutza_alinutza : 31.08.2010 14:56:04

Inregistrat
    04.02.2010

Implicit Re: Restaurant Andrei

Citat Postat de alinutza_alinutza Vezi mesajul
    lenuta
    ,,casa de piatra ,fericire si sa ai parte de multe,multe bucurii in viata '' cum a iesit nunta ai fost multumita de restauratul ,,andrei'' aranjamentul,servirea,meniul ?
    multumesc mult la nunta a fost totul ok,frumos,de restaurant nu prea am fost multumita,de aranjamaent da a fost de nota 10 mia placut mult,dar servirea nu prea mi-au placut cum sau miscat alea,mai trebuia sa le mai zic eu cate ceva,ele isi faceau treaba mai bine la noi la masa dar la restul nu prea,dupa nunta am auzit de la invitati ce au facut alea.
    la mancare nu am ce comenta k a fost toate de nota 10.

Inregistrat
    07.10.2010

Implicit Re: Andrei

Super aranjamentul la Restaurant....

http://picasaweb.google.com/10846062...729/AlbumNunta

Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us