Pagina 1 din 30 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 233

Subiect: Saloane cosmetica, coafura si machiaj in SM

Inregistrat
    03.09.2008

Implicit Saloane cosmetica, coafura si machiaj in SM

Am deschis acest topic deoarece am vazut ca au aparut miresici noi si ar fi mai usor pentru ele sa intre direct la subiect decat sa caute pe unde am mai discutat noi despre coafura si machiaj

Inregistrat
    03.09.2008

Implicit Re: Coafura si machiaj in SM

Daca tot am deschis subiectul sa va spun ca eu mi-am facut coafura de mireasa la SALON EXPRESS si machiajul la Gaby Antal....am fost foarte multumita de prestatia lorIntradevar ca so la pret au fost mai scump dar s-a meritat
    Ultima editare de lore_vasc : 07.02.2010 18:16:06

Inregistrat
    16.10.2009

Smile Re: Coafura si machiaj in SM

si cam cat te-a costat...nasa mea mi-a zis ca si-a pus gene si sa vopsit si a platit 350 lei.... mai mult ?

Inregistrat
    11.10.2009

Eu imi voi face parul la Cami, sora lui Bobita.. nu stiu daca le stiti, eu la ea ma tund..si asa voi putea sa o cert.

Machiajul nu am idee...dar cred ca voi merge la tipa de la Armizzo pt ca ea e foarte frumoasa si are produse bune...deci ma gandesc ca ma va face si pe mine frumoasa.

Inregistrat
    11.10.2009

Citat Postat de lore_vasc Vezi mesajul
    Daca tot am deschis subiectul sa va spun ca eu mi-am facut coafura de mireasa la SALON EXPRESS si machiajul la Gaby Antal....am fost foarte multumita de prestatia lorIntradevar ca so la pret au fost mai scump dar s-a meritat
    Cine e Gaby Antal?

Inregistrat
    03.09.2008

Citat Postat de Lavinia_Balint Vezi mesajul
    si cam cat te-a costat...nasa mea mi-a zis ca si-a pus gene si sa vopsit si a platit 350 lei.... mai mult ?
    eu nu m-am vopsit pe par,am parul natural....ptr coafat+proba am dat
    1 900 000lei(vechi) iar ptr machiaj am avut:proba+machajul in ziua nuntii(mi-a pus si gene false)+machiajul la o invitata de-a mea(poti sa duci pe mama,sora sau pe cine vrei tu) ....acest pachet nu mai tin minte cat a fost ca am avut notat intr-o agenda si nu o am la mine.Poate ma ajuta miresica simoone sau ankutza ca si ele tot la Gaby Antal au mers.

Inregistrat
    16.10.2009

Smile Re: Coafura si machiaj in SM

nu are cumva salonul in carpati II ...tare cunsocut mi numele asta

Inregistrat
    03.09.2008

Citat Postat de roxi_libo Vezi mesajul
    Cine e Gaby Antal?
    Ii o cosmeticiana foarte laudata in Sm,mie mi-a recomandat-o ankutza nici eu nu auzisem de ea pana nu mi-a spus ankutza.Are salonul in spate la biblioteca......ce ma enerveaza ca nu am agenda sa va dau exact adresa....sunt sigura ca daca le intrebati pe ankutza sau simoone o sa va dea adresa exacta

Pagina 1 din 30 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us