Pagina 2 din 7 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 55

Subiect: President 4

Inregistrat
    15.03.2010

Implicit Re: president 4 cort

Salutare!
    Fetele imi puteti da si mie mai multe detalii de president cort?
    capacitate , ce conditii sau ce ati discutat cu dna magda?
    eu sunt din galati si in mai vreau sa ma duc sa vb cu dna magda, si sa stiu si eu mai multe detalii!
    vor , ajutor cu orice informatie!!!

Inregistrat
    09.01.2010

Citat Postat de simy_simo Vezi mesajul
    Salutare!
    Fetele imi puteti da si mie mai multe detalii de president cort?
    capacitate , ce conditii sau ce ati discutat cu dna magda?
    eu sunt din galati si in mai vreau sa ma duc sa vb cu dna magda, si sa stiu si eu mai multe detalii!
    vor , ajutor cu orice informatie!!!

buna.
    capacitatea este de 150 - 450 de persoane, avansul este de 1 000 RON, care de fapt este chiria pentru cort si nu se scad, meniul 180- 200 Ron/ persoana, cortul o sa fie exact ca in poze asa ne-a asigurat doamna Magda. prima nunta o sa fie acolo pe 3 iulie anul acesta. si eu abia astept sa-l vad . daca mai ai ceva intrebari poti sa imi spui
    Ultima editare de ioanagabiro : 16.03.2010 18:18:16

Inregistrat
    11.11.2009

[quote=ioanagabiro;3099177]buna.
    capacitatea este de 150 - 450 de persoane, avansul este de 1 000 RON, care de fapt este chiria pentru cort si nu se scad, meniul 180- 200 Ron/ persoana, cortul o sa fie exact ca in poze asa ne-a asigurat doamna Magda. prima nunta o sa fie acolo pe 3 iulie anul acesta. si eu abia astept sa-l vad . daca mai ai ceva intrebari poti sa imi spui [/quo
    pretul meniului/persoana, ce contine? decat mancarea o are inclusa si noi venim cu bauturile si restul??

Inregistrat
    09.01.2010

pretul meniului/persoana, ce contine? decat mancarea o are inclusa si noi venim cu bauturile si restul??

meniul este stabilit inainte cu 2-3 saptamani de nunta si depinde de tine ce iti doresti sa contina acesta......daca are 3 feluri sau 4 feluri de mancare....cate cafele,etc.....si da bauturile si sucurile le aduci tu. nu stiu exact daca tortul este inclus. daca o sa aflu o sa va spun

Inregistrat
    10.02.2010

Eu stiu cateva diferente:
    - meniul se face functie de ce doresti sa se serveasca si include suc / apa nelimitat. Restul bauturilor le poti aduce tu singura.
    - cei 1000 RON dati la inceput se considera AVANS si nu chirie la cort.
    - prima nunta e in mai. Incepand din aprilie, cortul va fi montat.

Mie asa mi s-a spus...

Inregistrat
    09.01.2010

Citat Postat de sabinilie Vezi mesajul
    Eu stiu cateva diferente:
    - meniul se face functie de ce doresti sa se serveasca si include suc / apa nelimitat. Restul bauturilor le poti aduce tu singura.
    - cei 1000 RON dati la inceput se considera AVANS si nu chirie la cort.
    - prima nunta e in mai. Incepand din aprilie, cortul va fi montat.

Mie asa mi s-a spus...
    La mine pe contract scrie chirie pentru cei 1 000 RON.sigur ti-au spus ca meniul contine apa si suc nelimitat?eu am inteles altceva....daca contine cu atat mai bine .....cat despre prima nunta mie asa mi s-a spus....daca o sa fie in mai cu atat mai bine pentru ca vreau sa vad cum o sa fie cortul....oricum au zis ca or sa ne sune sa mergem sa-l vedem....
    Ultima editare de ioanagabiro : 18.03.2010 12:00:38

Inregistrat
    11.07.2009

Fetelor, am si eu cateva intrebari.....Am fost acum 2-3 saptamani in locul in care ar trebui sa fie restaurantul si in afara de niste toalete refacute si o fundatie turnata, nu am vazut nimic. Piscina (fostul strand) arata exact la fel ca acum 5 ani. Pe site arata intradevar excelent, dar suntem in mai iar prima nunta este intr-o luna si jumatate. Mai are cineva ceva vesti despre evolutia lucrarilor?

Inregistrat
    15.10.2008

Buna,
    Eu o sa am nunta la cort pe 11.06.2011 , vroiam sa va spun ca am fost acum vreo 2 saptamani sa il vad k nu mai aveam rabare si am vazut ca era montat.... este foarte mare are aprox 700mp... Abia astept sa vad cum va fii la prima nunta in Iulie.
    Pup,
    Mada

Pagina 2 din 7 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul

Etichete pentru acest subiect

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us