Pagina 1 din 7 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 55

Subiect: President 4

Inregistrat
    09.01.2010

Implicit President 4

buna miresici! eu o sa fac nunta pe 18 iunie 2011 la president 4 cort. mai este cineva care face nunta acolo?

Inregistrat
    10.02.2010

Implicit Re: president 4 cort

Din cate am inteles eu ar fi vorba de o locatie care se va deschide abia in mai 2010.

Eu as vrea sa fac acolo pe 9 oct. NU sunt insa decis, e cam tarziu.
    Oricum, voi merge acolo sa il vad si revin daca esti interesata.

Inregistrat
    23.04.2008

Citat Postat de ioanagabiro Vezi mesajul
    buna miresici! eu o sa fac nunta pe 18 iunie 2011 la president 4 cort. mai este cineva care face nunta acolo?
    buna...si eu voi face nunta tot pe 18 iunie...culmea e ca azi ma gandeam ca ar fi super sa rezervam pt president 4..dar se pare k ne-ai luat-o inainte

imi poti spune te rog care este pretul unui meniu la ei pt 2011?
    mersic

Inregistrat
    09.01.2010

Citat Postat de PaulaOana21 Vezi mesajul
    buna...si eu voi face nunta tot pe 18 iunie...culmea e ca azi ma gandeam ca ar fi super sa rezervam pt president 4..dar se pare k ne-ai luat-o inainte

imi poti spune te rog care este pretul unui meniu la ei pt 2011?
    mersic
    buna. din cate stiu si pe 11 iunie 2011 este rezervat. asa ca trebuie sa te grabesti. noi am vorbit cu doamna magda si ne-a spus ca meniul va fi in jur de 190 - 200 de Ron pentru 2011.

Inregistrat
    10.02.2010

Despre locatie insa, ce stiti?
    Mie unul mi se pare cam aiurea pe centura unde era strandul, dar ...
    Abia astept sa se instaleze, sa vedem cum va arata.

Inregistrat
    09.01.2010

Citat Postat de sabinilie Vezi mesajul
    Despre locatie insa, ce stiti?
    Mie unul mi se pare cam aiurea pe centura unde era strandul, dar ...
    Abia astept sa se instaleze, sa vedem cum va arata.
    am inteles ca prima nunta este pe 3 iulie anul acesta. cu siguranta o sa merg si o sa-l vad. am inteles ca starndul nu o sa mai fie,ci o sa devina piscina restaurantului president.......

Inregistrat
    03.02.2009

Citat Postat de ioanagabiro Vezi mesajul
    buna nu stiam ca sa rezervat asa repede si ptr 2011 eu fac nunta anul asta pe 18 sept acolo si sincer abia astept sa vad cum arata oricum d na magda ma asigurat ca o sa arata exact ca in pozele din site ul lor si ne da inclusiv covorul rosu de la intrare mie mi sa parut o idee geniala sa fac la cort si mai ales ca e f incapator si arata si frumos

Inregistrat
    09.01.2010

Citat Postat de alyntuk Vezi mesajul
    buna nu stiam ca sa rezervat asa repede si ptr 2011 eu fac nunta anul asta pe 18 sept acolo si sincer abia astept sa vad cum arata oricum d na magda ma asigurat ca o sa arata exact ca in pozele din site ul lor si ne da inclusiv covorul rosu de la intrare mie mi sa parut o idee geniala sa fac la cort si mai ales ca e f incapator si arata si frumos
    buna. si eu abia astept sa vad cortul. tu o sa faci prima nunta asa ca o sa astept poze si impresii din partea ta. spor la pregatiri

Pagina 1 din 7 123 ... UltimulUltimul

Etichete pentru acest subiect

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us