Pagina 3 din 4879 PrimulPrimul 1234513531035031003 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 39032

Subiect: Cumparaturi pt bebe

Inregistrat
    05.06.2006

Implicit Re: Cumparaturi pt bebe

Citat Postat de crisa_g2 Vezi mesajul
    azi am cumparat un fel de comoda mai maricica cu sertare si usa pt hainutele ei, mi-am schimbat mocheta in dormitor si cum credeti ca am luat-o caramiziu rosiatic pt fete, ca o sa fim majoritare in casa deocamdata si am mai gasit scaunel pt masina, dar nu l-am luat inca, ne mai gandim la culori sa vedem
    Crisa, eu ii ofer o floricica fetitei tale, ca poate o induplecam sa apara...

Inregistrat
    07.02.2005

Smile Re: Cumparaturi pt bebe

Citat Postat de andradap Vezi mesajul
    Crisa, eu ii ofer o floricica fetitei tale, ca poate o induplecam sa apara...

multumim, poate o convingem

Inregistrat
    05.06.2006

Citat Postat de crisa_g2 Vezi mesajul
    multumim, poate o convingem
    Sper s-o convingem, daca NU, makr il invatam pe BEBE Antonio sa fie un adevarat Gentleman ca deocamdata doar da cu nerusinare din funduletzul ala gol!!!

Inregistrat
    07.02.2005

Sper s-o convingem, daca NU, makr il invatam pe BEBE Antonio sa fie un adevarat Gentleman ca deocamdata doar da cu nerusinare din funduletzul ala gol!!!
    Dar e super haios.
    Eu abia astept sa inceapa bebe Horia sa miste. Adica sa ii simt eu miscarile ca la eco se vedea ca e foarte activ.

Inregistrat
    05.06.2006

Citat Postat de dj Vezi mesajul
    Dar e super haios.
    Eu abia astept sa inceapa bebe Horia sa miste. Adica sa ii simt eu miscarile ca la eco se vedea ca e foarte activ.
    Te cred.... E nemaipomenit sa-l simti cum misca... bine cel putin pana acum... nu stiu cum o fi mai incolo cand o sa iti dea suturi in ficat...

Dar...deocamdata este minunat!!! Chiar ma gandeam cum o sa fie cand nu voi mai fi inasarcinata... obisnuita sa-l simt aici... miscand mai tot timpul... Dar... mai e pana atunci destul timp...

Inregistrat
    07.02.2005

Te cred.... E nemaipomenit sa-l simti cum misca... bine cel putin pana acum... nu stiu cum o fi mai incolo cand o sa iti dea suturi in ficat...

Dar...deocamdata este minunat!!! Chiar ma gandeam cum o sa fie cand nu voi mai fi inasarcinata... obisnuita sa-l simt aici... miscand mai tot timpul... Dar... mai e pana atunci destul timp...
    Pana atunci o sa fii nerabdatoare sa il vezi ca entitate separata. Parca vad ca asa va fi.

Inregistrat
    05.06.2006

Citat Postat de dj Vezi mesajul
    Pana atunci o sa fii nerabdatoare sa il vezi ca entitate separata. Parca vad ca asa va fi.
    Pai deja simt nerabdarea asta de a-l vedea... dar incerc sa ma abtin pt. ca nu vreau sa-l grabesc deloc!!!

Inregistrat
    07.02.2005

Pai deja simt nerabdarea asta de a-l vedea... dar incerc sa ma abtin pt. ca nu vreau sa-l grabesc deloc!!!
    Nici eu nu vreau.

Revenind la topic, azi ne-a facut tati o surpriza si cand am venit de la cosmetica aveam aproape toate revistele pentru mamici si tatici, am inteles ca doar pe una nu a luat-o. Va dati seama ca deja sunt la a doua revista la devorat, si am fost si la facultate azi.

Pagina 3 din 4879 PrimulPrimul 1234513531035031003 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us