Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 11

Subiect: Selena (Dej)

Inregistrat
    05.01.2010

Post Selena (Dej)

ce parere aveti despre acest restaurant?

Inregistrat
    06.04.2009

Implicit Re: Restaurant Selena Dej

Citat Postat de angelface Vezi mesajul
    am fost la o nunta la Selena si am ramas placut impresionata.
    -mancarea a fst foarte buna ( si exagerat de multa dupa parerea mea, nu cred ca am reusit sa mananc nici jumate ).
    -localul in sine imi place ca aspect : parchet frumos, covor frumos, scaune de asemenea ( eu una nu le-as imbraca ). stiu ca mi-au placut si fetele de masa dar aici nu pot sti daca or fi a lor sau nu.
    -primeste o bila alba mare de la mine pentru ca are terasa si spatiu imprejur (oricate stele ar avea un rest si oricat de bine ar arata interiorul, daca imprejur e neingrijit si intre betoane pe mine ma lasa rece )
    concluzia : felicitari pentru alegere

Inregistrat
    05.03.2009

nu am fost la nunta la selena in schimb stiu multa lume care a fost si toti au fost f incantati de mancare servire tot.. nunta frumoasa sa aveti!
    [/URL]

facebook.com/adina.cuc

Inregistrat
    05.01.2010

Citat Postat de Biu Vezi mesajul
    am fost la o nunta la Selena si am ramas placut impresionata.
    -mancarea a fst foarte buna ( si exagerat de multa dupa parerea mea, nu cred ca am reusit sa mananc nici jumate ).
    -localul in sine imi place ca aspect : parchet frumos, covor frumos, scaune de asemenea ( eu una nu le-as imbraca ). stiu ca mi-au placut si fetele de masa dar aici nu pot sti daca or fi a lor sau nu.
    -primeste o bila alba mare de la mine pentru ca are terasa si spatiu imprejur (oricate stele ar avea un rest si oricat de bine ar arata interiorul, daca imprejur e neingrijit si intre betoane pe mine ma lasa rece )
    concluzia : felicitari pentru alegere

multumesc

noi am fost la mai multe nunti si nici la una nu am gasit nimic de reprosat.local frumos, ingrijit.servire ireprosabila, calitate mancare net superioara altor restaurante din dej si este spatioasa, iar noi avem nevoie de acest spatiu.
    husele pe scaun si mie mi se par de prisos si nu le vom avea, prefer sa plusez in altceva cu acei bani
    singurul inconvenient este acela ca pe la 12-1 deja te da afara ca sa nu ii deranjezi pe vecini si daca face vreun vecin reclamatie il rog frumos sa ne lase sa ne chefuim in voie

Inregistrat
    28.05.2010

Smile Re: Restaurant Selena Dej

este un restaurant exclent, si mancarea e buna si sunt foarte corecti

Inregistrat
    07.05.2010

Citat Postat de angelface Vezi mesajul
    Ar trebui sa ne spui parerea ta, daca ai avut nunta in mai, acolo (cel putin asa reiese din semnatura)

Inregistrat
    20.07.2010

si eu o sa am nunta tot la selena.
    am vorbit si am dat avansul. par fff seriosi. noi am fost la fff multe nunti aici si mancarea a fost excelenta. multa si buna.
    in plus primim sucul gratis
    nu am vb inca de aranjatul salii dar am auzit ca e ieftin.
    si meniul poate e in jur de 130 rom(evident, fara bautura, )

Inregistrat
    28.09.2010

Buna, fetelor,
    incep si eu cautarile si incerc sa fac o baza de date mai amanuntita despre restaurante de capacitate mai mica (noi vom avea 80 de invitati) inainte sa le vizitez efectiv. V-as ruga sa-mi confirmati daca vorbiti despre Selena de pe str. A.Munteanu 7? Nu sunt din Cluj si din cate vad eu ei nu au nici site, asa ca nu vreau sa fac confuzii cu o alta locatie. Mersi mult si spor la pregatiri!

Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us