Pagina 101 din 595 PrimulPrimul ... 519199100101102103111151201 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 801 la 808 din 4758

Subiect: Aspirante la bebe, viitoare si actuale mamici din Suceava

Inregistrat
    23.02.2009

Implicit Re: Viitoare mamici din Suceava

fetele,in sfarsit mult asteptatele poze cu burtica sunt gata.sunt asa de fericita si mi-e asa de dor de burtica!!!
    http://www.claudiahalip.ro/pages/rom...te.php?lang=RO

Inregistrat
    27.04.2010

Citat Postat de roxutza88 Vezi mesajul
    fetele,in sfarsit mult asteptatele poze cu burtica sunt gata.sunt asa de fericita si mi-e asa de dor de burtica!!!

Felicitari Roxutza!!!! Esti o mamica tare frumoasa!!! Cred ca Melisa se va bucura sa se poata vedea cand va fi mai mare cum era in burtica mamei!!!

Inregistrat
    23.02.2009

miresici,astazi facem 2 saptamani.suntem mari deja.nici nu stiu cand au trecut.bebe mic e f cuminte si noi ne bucuram de ea in fiecare minut.imi vine sa stau cu orele sa ma uit la ea.si tati la fel.abea astept sa se trezeasca sa o mai pup putin sau sa o vad cum se uita cu ochisorii aia mici la mine.
    mai pun cateva poze cu ea.
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    16.02.2011

Felicitari! Foarte frumoase amintirile voastre, in timp vor fi chiar mai pretioase decat acum, ma bucur ca ai savurat fiecare moment al sarcinii!

Inregistrat
    16.02.2011

miresici,astazi facem 2 saptamani.suntem mari deja.nici nu stiu cand au trecut.bebe mic e f cuminte si noi ne bucuram de ea in fiecare minut.imi vine sa stau cu orele sa ma uit la ea.si tati la fel.abea astept sa se trezeasca sa o mai pup putin sau sa o vad cum se uita cu ochisorii aia mici la mine.
    Frumoasa familie, vad ca bebita mananca din sticle mari , are un zambet fermecator, La Multi ani !

Inregistrat
    16.02.2011

Citat Postat de lorena_sv Vezi mesajul
    sa iti faci programare ca sigur ca ai sa le faci peste 13-14 saptamani, programarea se face pe o perioada mai indelungata. macar sa suni sa intrebi
    tot asa am fost si eu la inceputul lunii si o sa merg la inceputul lunii martie. poate ne intalnim
    Mi-am facut deja analizele, nu am avut sanse sa le fac compensat, asadar le-am facut toate contra cost, deja pe luna martie nu mai sunt fonduri . Astept rezultatele!

Inregistrat
    27.07.2010

Ce frumos zambeste si ce parinti frumosi sunteti si voi !
    Pozele cu burtica sunt adorabile. Cred ca e cea mai frumoasa perioada din viata unei femei, cea mai emotionanta.

chiar mult asteptate!!ma gandeam ca nu mai vrei sa ni le arati!
    sunt fffffff frumoase!

Pagina 101 din 595 PrimulPrimul ... 519199100101102103111151201 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us