Pagina 2 din 595 PrimulPrimul 12341252102502 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 4758

Subiect: Aspirante la bebe, viitoare si actuale mamici din Suceava

Inregistrat
    30.07.2009

Implicit Re: Medici ginecologi de recomandat

Si pe mine m-ar interesa un medic bun. Mergeam la doamna doctor Savescu. As vrea sa mai cer si alte pareri in SV. Am fost in BUcuresti si am remarcat diferenta fata de doamna doctor de aici, de aceea zic, poate stiti voi pe cineva.

Inregistrat
    23.08.2009

Citat Postat de ancutza1010 Vezi mesajul
    Si pe mine m-ar interesa un medic bun. Mergeam la doamna doctor Savescu. As vrea sa mai cer si alte pareri in SV. Am fost in BUcuresti si am remarcat diferenta fata de doamna doctor de aici, de aceea zic, poate stiti voi pe cineva.
    un doctor bun am auzit k ar fi cel de la policlinica de la combinat vis a vis de carrefour sau dna dr andrei momentan este la mpo.

Inregistrat
    17.08.2009

pai cel din policlinica de la combinat e dumitrache. si eu merg la el. e super bun. e medic venit din bucuresti.

Inregistrat
    30.07.2009

Citat Postat de Anca1711 Vezi mesajul
    pai cel din policlinica de la combinat e dumitrache. si eu merg la el. e super bun. e medic venit din bucuresti.
    La Bethesda? Cred ca o sa-mi fac si eu o programare.Aveam o retinere la medici ginecologi barbati dar mai in gluma mai in serios multi spun ca sunt mai buni

Inregistrat
    17.08.2008

La Bethesda? Cred ca o sa-mi fac si eu o programare.Aveam o retinere la medici ginecologi barbati dar mai in gluma mai in serios multi spun ca sunt mai buni
    sa-mi spui si mie cum a decurs intalnirea la el poate prind si eu curaj

Inregistrat
    23.08.2009

nu la bethesda vis a vis de carrefour.undeva pe langa statia de autobuz dar trebuie sa mergi dimneata tare k am inteles k se face o lista cu "programari" care i se inmaneaza asistentei si o sa`ti zica ea la ce ora sa vii.dak vei merge sa scrii mai multe pe site.

Inregistrat
    17.08.2009

nu nu, nu la bethesda, vis a vis de carrefour la policlinica din combinat. e un doctor de nota 10, va spun eu. merg la el de ceva timp, si e f finut. puteti merge si cu trimitere si adeverinta de student/etc (pt decontare) si nici nu platiti. puteti sa mergeti dimineata tare, de ex pe la 6 si ceva cu actele necesare si cand vine asistenta i le dati si va scrie pe agenda si va cheama. daca nu, mergeti in timpul zilei cand aveti voi timp si luati nr de tel de la programari de pe usa si mergeti cu programare.

Inregistrat
    06.07.2009

Domnul Doctor Drumitrache este un om de milioane. M-a ajutat enorm, mi-a programat din Suceava operatie in Bucuresti, a dat el toate telefoanele care trebuiau date astfel incat atunci cand am ajuns in Bucuresti toti medicii stiau ca vin si nu a trebuit sa pierd vremea cu programari. Pentru toata munca depusa nu a vrut sa ia nici macar banii pentru cartela de telefon consumata. Raspunsul dumnealui a fost "daca eu vreau sa fac un bine, dumneavoastra de ce nu ma lasati?"...dupa o astfel de replica ce sa ii mai spui. Am avut o matusa care s-a dus la control si in loc sa ii dea 50 ron i-a dat 200 (incurcase bancnotele), iar el a retinut numele si la urmatorul control i-a dat banii inapoi. Acestea sunt doar exemple de ceea ce inseamna omenie la un medic, dar peste toate astea se adauga profesionalismul de care da dovada. A lucrat mai bine de 10 ani la Fundeni si se vede ... Luati-va inima in dinti si fiti convinse ca merita!

Pagina 2 din 595 PrimulPrimul 12341252102502 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us