Pagina 3 din 595 PrimulPrimul 123451353103503 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 4758

Subiect: Aspirante la bebe, viitoare si actuale mamici din Suceava

Inregistrat
    17.08.2008

Implicit Re: Medici ginecologi de recomandat

De dr.Coca Laura ce stiti?eu m-as programa la ea ,dar as vrea cateva pareri prima data.Plus ca mai incolo cand va fi vb de un bebe as vrea sa merg la Bethesda pt cezariana,si ea lucreaza doar la judetean ...so nuj cum sa fac..daca merg la ea trebuie sa merg tot timpul ?sau pot pe urma sa ma schimb la Bolohan?help pls

Citat Postat de leonte_alina Vezi mesajul
    De dr.Coca Laura ce stiti?eu m-as programa la ea ,dar as vrea cateva pareri prima data.Plus ca mai incolo cand va fi vb de un bebe as vrea sa merg la Bethesda pt cezariana,si ea lucreaza doar la judetean ...so nuj cum sa fac..daca merg la ea trebuie sa merg tot timpul ?sau pot pe urma sa ma schimb la Bolohan?help pls

Buna, Alina!si eu am auzit de dr. Coca de la mama mea, care lucreaza la spital si am auzit doar vb bune.si eu as vrea sa merg la dansa...

Inregistrat
    06.07.2009

Am o amica care a nascut 3 copii cu dna Coca, si controalele aferente din timpul sarcinilor, si nu s-a plans niciodata de ea!

Inregistrat
    17.08.2009

am fost si la dna coca, e ok, vorbeste frumos. ceea ce m`a enervat la culme a fost faptul ca eu am cerut sa imi recolteze pt anumite analize si facea ce facea si zicea ca nu e nevoie, ca e de ajuns papanicolaul. ceea ce m`a enervat si n`am mai mers la ea.

Inregistrat
    28.09.2009

vad ca nu s-a mai scris de mult timp la subiectul asta. e cineva din radauti pe aici? eu m-am mutat anul trecut in radauti si nu prea cunosteam doctorii de pe aici. in februarie am ramas insarcinata si cineva mi-a recomandat-o pe dna. dr. Bobeico Lilia. De atunci am fost la ea. MIe mi se pare o super doctorita. Am avut 2 pericole de avort spontan, o data la 1 luna jumate si o data la 3 luni. Si de fiecare data a fost bine ce mi=a dat ea sa fac. Acum mai am 27 de zile pana la cezariana si bebele e sanatos si bine, numai ca nu e intors. acuma am auzit si pareri impartite despre ea. cu mine s-a purtat foarte frumos. a nascut cineva cu ea? normal sau cezariana?

Inregistrat
    22.11.2007

Citat Postat de cipbia Vezi mesajul
    vad ca nu s-a mai scris de mult timp la subiectul asta. e cineva din radauti pe aici? eu m-am mutat anul trecut in radauti si nu prea cunosteam doctorii de pe aici. in februarie am ramas insarcinata si cineva mi-a recomandat-o pe dna. dr. Bobeico Lilia. De atunci am fost la ea. MIe mi se pare o super doctorita. Am avut 2 pericole de avort spontan, o data la 1 luna jumate si o data la 3 luni. Si de fiecare data a fost bine ce mi=a dat ea sa fac. Acum mai am 27 de zile pana la cezariana si bebele e sanatos si bine, numai ca nu e intors. acuma am auzit si pareri impartite despre ea. cu mine s-a purtat foarte frumos. a nascut cineva cu ea? normal sau cezariana?
    Sa-ti traiasca mogaldeata mik si multa sanatate va doresc la amandoi.Si eu m-am mutat in radauti de cateva luni ,sunt curioasa cum a fost la nastere.
    Ultima editare de mamuky : 18.12.2009 14:26:40

Inregistrat
    22.11.2007

te rog din suflet cand mai intrii sa-mi dai si mie cateva detalii despre cum a fost,eu am merg in iasi la doctor ginecolog ,dar parca ar fi mult mai usor daca as stii ca e aici aproape la orice ora.

Inregistrat
    22.11.2007

Sarbatori fericite tuturor, si fie ca Anul Nou ce ne bate in prag sa va aduca sanatate, fericire si implinirea tuturor dorintelor.

Pagina 3 din 595 PrimulPrimul 123451353103503 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us