Pagina 51 din 595 PrimulPrimul ... 41495051525361101151551 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 401 la 408 din 4758

Subiect: Aspirante la bebe, viitoare si actuale mamici din Suceava

Inregistrat
    26.03.2010

Implicit Re: Medici ginecologi de recomandat

buna, miresici!

inca odata vi-l recomand calduros pe dr. Huluban! Mai ales pentru gravidutze! am scris despre el la pagina 5 a acestui topic:P dar si dr Dragoi este foarte ok...totusi inclin mai mult spre d-l Huluban ca si profesionalism, [in care am inclus si grija si comportamentul general fata de pacient].
    Ultima editare de Sunshine26 : 29.08.2010 23:05:02 Motiv: error

Citat Postat de CorinaN Vezi mesajul
    Cu placere, Mira! Oricand!
    ce mai faci?ai nascut???

Inregistrat
    12.04.2010

Implicit Re: Viitoare mamici din Suceava

Eu una nu m am dat cu nimic,se spune ca daca esti predispusa la vergeturi le faci si cu mama cremelor.Acum nus ce sa ti recomand ca nu ma pricep dar nu neaparat ce i mai scump e si mai bun!Nu vreau sa te sperii dar daca deja ai facut pe fund...cica uleiul de migdale e bun,eventual intreaba la Plafar daca nu au.
    E prea devreme sa l simti pe bebe.Cat despre ce simti,nus ce sa ti zic,depinde de la femeie la femeie,unii zic ca e ca un fluture,altele ca o impunsatura,ca un m,uschi care se zbate.Vezi ca acum al inceput s ar putea sa simti mai mult gazele care circula in intestin,eu am simtit prima data ce credeam eu ca ar fi bebe pe la 15 sapt dar sigura sigura abia pe la 17 am fost!

Inregistrat
    21.06.2010

iris am fost azi la dr. Tataranu, e super de treaba, mi-a aratat si pe bebe cum misca, sunt asa de fericita, o sa am o fetita...

Citat Postat de ginette Vezi mesajul
    iris am fost azi la dr. Tataranu, e super de treaba, mi-a aratat si pe bebe cum misca, sunt asa de fericita, o sa am o fetita...
    felicitari!
    cate saptamani ai acum?

Inregistrat
    12.04.2010

Felicitari!Eram sigura ca o sa ti placa de ea!

Inregistrat
    23.02.2009

va roooog dati-mi si mie un nr de telefon al d-nei dr Tataranu.nu-l gasesc nicaieri.mi-am facut programare la Melinte pe 7 sept si sper dn suflet sa ma programeze si la Tataranu tot pe 7 ca sa pot face dublu test.

Inregistrat
    21.06.2010

Citat Postat de roxutza88 Vezi mesajul
    va roooog dati-mi si mie un nr de telefon al d-nei dr Tataranu.nu-l gasesc nicaieri.mi-am facut programare la Melinte pe 7 sept si sper dn suflet sa ma programeze si la Tataranu tot pe 7 ca sa pot face dublu test.
    Roxy numarul este 0230521226, are program de la 8-16, este foarte de treaba, dupa ce face toate masuratorile iti arata si tie bebele si in plus iti explica totul pe intelesul tau.

Multa bafta

Pagina 51 din 595 PrimulPrimul ... 41495051525361101151551 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us