Pagina 1 din 595 1231151101501 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 4758

Subiect: Aspirante la bebe, viitoare si actuale mamici din Suceava

Inregistrat
    22.11.2007

Implicit Medici ginecologi de recomandat

As vrea si eu sa aflu numele unor medici ginecologi de incredere din Suceava.Sunt de cateva saptamani mutata din Sibiu si nu cunosc deloc orasul.

Inregistrat
    13.11.2008

Implicit Re: Medici ginecologi de recomandat

Citat Postat de mamuky Vezi mesajul
    As vrea si eu sa aflu numele unor medici ginecologi de incredere din Suceava.Sunt de cateva saptamani mutata din Sibiu si nu cunosc deloc orasul.

Doctor Dumitrache....o sa-ti dau nr de tel al asistentei lui daca doresti ...toate prietenele mele merg la el, si-s foarte multumite, astept sa merg si eu

Inregistrat
    03.02.2009

Citat Postat de mamuky Vezi mesajul

Doamna doctor Savescu, langa Policlinica.....

Inregistrat
    22.11.2007

Va multumesc pentru recomandari.

Dumitrache nota 10, Saveasca ... mai bine nu!

Inregistrat
    22.11.2007

Fetelor va multumesc pentru recomandari.Imi doresc in viitorul cat mai apropiat un bebe si mi-e foarte greu sa ma hotarasc.Primul meu impuls este sa merg in Iasi sa imi gasesc un medic cu care sa pot sa ma consult si in timpul sarcini ...dar totusi ma gandesc ca poate exista doctori de incredere si in Suceava si eu nu am auzit de iei. Cred ca va mai dura ceva timp pana voi reusi sa ma hotarasc.

Inregistrat
    19.05.2008

Daca te hotarasti sa mergi in Iasi iti pot recomanda eu un doctor (la care merg eu). pup

Inregistrat
    22.11.2007

Citat Postat de scumpick21 Vezi mesajul
    Daca te hotarasti sa mergi in Iasi iti pot recomanda eu un doctor (la care merg eu). pup
    Avand in vedere ca sunt din Iasi dar am avut parte de multe mutari (Sibiu,acum Radauti)cred ca tot acolo ma atrage mai tare sa merg.Am auzit si eu tot felul de pareri despre medici din Iasi,iar in ultima perioada am citit pe forum la miresici din iasi exp. nu prea placute ,dar ma gandesc ca depinde si de NOROCUL fiecaruia. Tu la ce medic mergi in Iasi?

Pagina 1 din 595 1231151101501 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us