Pagina 3 din 47 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 370

Subiect: Extensii de par

Inregistrat
    25.10.2006

Smile Re: Extensii de par

Citat Postat de alecsa Vezi mesajul
    5E? asa de mult? si o prietena si-a pus la un salon cica mai de fitze si a dat vreo 12 mil dar nu stiu cate si-a pus si nici nu stiu cat era bucata....erau drepte....poate astea ondulate or fi mai scumpe? cu tot cu manopera? la ea a fost cu tot cu manopera...

Da, cu tot cu manopera....Eu le-am pus in decembrie, de atunci au crescut la 5 euro / bucata.......

Inregistrat
    06.09.2006

Implicit Re: Extensii de par

m-am interesat si eu de extensii...si cica aici costa cam 500 dolari...o fi mult sau putin nu stiu
    dar am intrebat-o pe tipa de la salon daca, cade parul cand le iei jos....a zis ca o sa cada cateva fire dar majoritatea fetelor au impresia ca le cade parul pt ca raman doar cu parul natural care e normal mult mai putin dupa ce iei jos extensiile....si a zis ca diferenta e putin socanta...de la par des si lung la scurt si slabut....ea a zis ca, cu un tratament de par facut dupa ce le iei jos nu prea apar probleme....
    asa ca acum stau si ma gandesc ce sa fac....
    sa-mi pun sa nu-mi pun.....

Inregistrat
    02.10.2006

Citat Postat de ionelausa Vezi mesajul
    m-am interesat si eu de extensii...si cica aici costa cam 500 dolari...o fi mult sau putin nu stiu
    dar am intrebat-o pe tipa de la salon daca, cade parul cand le iei jos....a zis ca o sa cada cateva fire dar majoritatea fetelor au impresia ca le cade parul pt ca raman doar cu parul natural care e normal mult mai putin dupa ce iei jos extensiile....si a zis ca diferenta e putin socanta...de la par des si lung la scurt si slabut....ea a zis ca, cu un tratament de par facut dupa ce le iei jos nu prea apar probleme....
    asa ca acum stau si ma gandesc ce sa fac....
    sa-mi pun sa nu-mi pun.....
    si eu am avut extensii,dar pot sa va spun ca am fost fff multumita de ele.acum alexa,depinde si de care iti pui este normal sa nu le poti usca cu feonul si alte mijoace de indreptare a parului.Tu ai dat 45 mii de lei pe suvita sigur era ceva din plastic sau altceva eu am dat 100 mii pe suvita din par aproape natural si la fiecare baie l-am intins cu feonul si nu s-a ars deloc.s-a comportat ca un par normal.am stat cu ele aproape 3 luni,dar incepuse sa imi creasca parul si deabia atunci incepusera sa se incurce intre ele.plasticul nu s-a topit de la placa sau feon.au fost supe.va atasez poze cu extensii,unde suntem 2 fete amandoua avem extensii.si apropo,mai mult ca sigur imi voi pune si la nunta.
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    02.10.2006

Implicit

Citat Postat de cristina__lui Vezi mesajul
    si eu am avut extensii,dar pot sa va spun ca am fost fff multumita de ele.acum alexa,depinde si de care iti pui este normal sa nu le poti usca cu feonul si alte mijoace de indreptare a parului.Tu ai dat 45 mii de lei pe suvita sigur era ceva din plastic sau altceva eu am dat 100 mii pe suvita din par aproape natural si la fiecare baie l-am intins cu feonul si nu s-a ars deloc.s-a comportat ca un par normal.am stat cu ele aproape 3 luni,dar incepuse sa imi creasca parul si deabia atunci incepusera sa se incurce intre ele.plasticul nu s-a topit de la placa sau feon.au fost supe.va atasez poze cu extensii,unde suntem 2 fete amandoua avem extensii.si apropo,mai mult ca sigur imi voi pune si la nunta.
    mai este una

sorry am pus altele dar nu stiu de ce nu le accepta.sper ca le ia pe urmatoarele.in acest timp eram si insarcinata,cred ca v-ati dat seama
    Imagini atasate Imagini atasate
    Ultima editare de mitze : 27.03.2010 16:13:39

Inregistrat
    07.02.2005

hmmm. m-ati facut mai mult decat curioasa.. eu am un par ff des si ondulat dar care are un cusur creste f incet. asa ca niciodata nu l-am mai avut mai lung de o palma sub umar... mi-as dori macar pentru cateva luni sa am un par lung lung pana la fund...
    oare merg estensiile si pe un par f des?

Inregistrat
    11.01.2007

Cristina,esti foarte dragutaImi poti spune si mie te ropg unde ti-ai pus extensiile si cat te-a costat in total.Auzi,dar extensiile par a fi alta nuanta de blond decat a ta ,e adevarat?Merci

Inregistrat
    28.07.2006

Citat Postat de cristina__lui Vezi mesajul
    mai, eu nu mi le-am pus recent, ci acum 2ani si ceva, plus ca mie mi le-a pus un stilist pe care il cunosteam si am avut si reducere....... a doua oara a venit acasa si mi le-a pus... si erau din par natural, nu plastic, nu as fi acceptat eu asa ceva.... si erau prinse cu silicon, nu cu plastic, si mi-a zis clar ca daca pun placa pe silicon o sa se arda siliconul, lucru care este si normal de altfel..... mie mi-a dat niste indicatii, pe care eu le-am respectat ca am dat o caruta de bani pe ele si nu vroiam sa le stric.......

eu nu am spus ca se ard de la feon, cred ca ai inteles tu gresit.... eu am spus ca se poate deteriora siliconul cu care au fost prinse daca nu ai grija..... si depinde cum te usuci cu feonul, ca daca tragi si il tii lipit de par normal ca se arde.....
    Ultima editare de alecsa : 14.02.2007 01:40:37

Inregistrat
    28.07.2006

am avut o data ondulate si o data drepte, dar cele drepte mi s-au parut mai interesante......

Pagina 3 din 47 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us