Pagina 47 din 47 PrimulPrimul ... 37454647
Rezultate de la 369 la 370 din 370

Subiect: Extensii de par

Inregistrat
    12.06.2009

Implicit Re: Extensii de par

Pana la urma mi s a recomandat sa pun extensii cu cheratina. Cele cu clips se vor vedea. Insa nu vreau sa il distrug si mai tare si nu o sa pun. Acum ma gandesc sa cumpar o coada si sa mi o pun intr o parte. Tot de pe divisima. Si mai pus cineva coada? Se vede sistemul de prindere? O vreau ondulata si voluminoasa. Of..si ce par lung si frumos aveam... de la vopsit mi s a rupt. Tocmai acum cand am nunta.

Inregistrat
    25.10.2006

Implicit Re: Extensii de par

Eu nu inteleg la ce saloane mergeti pentru extensiile cu keratina si cat platiti pentru ele de reusiti sa va stricati parul....eu imi pun periodic si niciodata nu s-a deteriorat parul meu natural.
    Luand extensii din surse sigure costa o gramada de bani, nu sunt chiar asa accesibile, dar isi fac bine treaba. Pot fi si rekeratinizate daca sunt bine ingrijite.
    Va rog sa ne semnalati orice mesaj cu continut publicitar, discriminator, agresiv sau care incalca in orice fel Regulamentul folosind triunghiul rosu (Report Post).

Pagina 47 din 47 PrimulPrimul ... 37454647

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us