Pagina 2 din 4 PrimulPrimul 1234 UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 26

Subiect: Catedrala

Inregistrat
    17.09.2009

Implicit Re: catedrala

Citat Postat de st3fy Vezi mesajul
    ce fotograf ati gasit?
    si unde s-a mutat VM? parca era in micro6 langa noela? sau e pe cetatii?
    Suntem offtopic dar trebuie sa-ti raspund: fotograf am gasit la 'digistudio'
    VM s-a mutat la Interex dar nu am ajuns inca sa ma discutam

Inregistrat
    13.10.2008

Citat Postat de coditza31 Vezi mesajul
    Suntem offtopic dar trebuie sa-ti raspund: fotograf am gasit la 'digistudio'
    VM s-a mutat la Interex dar nu am ajuns inca sa ma discutam
    mi se pare cunoscut numele dar nu/mi dau seama unde este

chiar im zisese o prietena ca s/a deschis in interex un mag de nunti da nu stiam ca este vm

Inregistrat
    24.09.2009

Buna miresicilor
    Ma gandeam sa va intreb daca stiti ceva de biserica Sf Vineri, cea vis-a-vis de stradion?

Inregistrat
    18.08.2009

Citat Postat de vali2010 Vezi mesajul
    Buna miresicilor
    Ma gandeam sa va intreb daca stiti ceva de biserica Sf Vineri, cea vis-a-vis de stradion?
    Eu il cunosc pe unul dintre preotii de acolo, Adrian. Vroiam si noi sa facem cununia acolo, dar din cate stiu este cam micuta si ar sta oamenii inghesuiti. In schimb este frumoasa si plina de istorie, pentru cine are o nunta restransa, cred ca merita. si preotul Adrian este OK, plus ca ai si mai multa intimitate vis-a-vis de treacatori si ai spatiu pentru poze

Citat Postat de coditza31 Vezi mesajul
    Noua ne-a cerut un avans de 1 mil (cu chiatanta!) urmand sa dam restul dupa...ne-a fost jena sa intrebam cat anume dar am discutat cu diverse persoane care mi-au spus ca au dat 5 mil. Acum daca si-a schimbat "politica" auzind cat se ia la Mitropolie nu am de unde sa stiu dar nu cred...am auzit numai lucruri laudabile despre acel parinte care se si comporta ca atare si nu e interesat numai de profit...eu zic sa nu-ti faci griji...daca nu dispui de sume mari pentru slujba ce o sa-ti faca? Isi ia binecuvantarea inapoi?
    In ceea ce priveste decorurile, ei nu ofera asa ceva; daca le vrei, firma de decoratiuni ti le aduce si in timp ce mai faceti voi cateva poze la biserica, ei le duc la restaurant.
    Capul sus! iesim noi si din asta
    eu stiu ca preotul de la catedrala este foarte de treaba si nu cred ca ar lua atat de mult acea contributie.de fapt este prima data cand aud ca se ia aceasta contributie,avand in vedere ca eu merg de cand eram mica la biserica asta.de fapt preotul paroh imi este si duhovnic.

Inregistrat
    04.07.2008

stiti careva cam care ar fi taxa la biserica Kretzulescu? :0

Pozenunta... si altele

Inregistrat
    13.10.2008

Citat Postat de aditzza Vezi mesajul
    stiti careva cam care ar fi taxa la biserica Kretzulescu? :0
    eu stiam de 100 lei taxa bisericii.+ pt fiecare preot +cor+fem de serviciu. mie mi-a spus dascalul (la alta biserica) cat trebuie sa dau

Inregistrat
    04.07.2008

Citat Postat de st3fy Vezi mesajul
    eu stiam de 100 lei taxa bisericii.+ pt fiecare preot +cor+fem de serviciu. mie mi-a spus dascalul (la alta biserica) cat trebuie sa dau
    hmm.... si cam la cat te duce pe tn ca idee? daca-mi poti spune

Pozenunta... si altele

Pagina 2 din 4 PrimulPrimul 1234 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us