Pagina 3 din 33 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 261

Subiect: Fotografi si cameramani in Sibiu

Inregistrat
    09.08.2006

Implicit Re: Fotografi Si Cameramani Pentru Nuntiile Din Sibiu

Inseamna ca esti o norocoasa, bravo. De abia asteptam sa ne delectam....

Inregistrat
    10.12.2006

Implicit Re: Fotografi Si Cameramani Pentru Nuntiile Din Sibiu

Anda, se pare ca avem acelasi fotograf. Abia astept sa vad poze de la nunta ta. Oricum, din tot ce am vazut pana acum am numai cuvinte de lauda si sunt sigura ca nu vom fi dezamagite.

Inregistrat
    07.02.2005

Lightbulb Re: Fotografi Si Cameramani Pentru Nuntiile Din Sibiu

Mie mi-a mers chiar bine clipul nuntii...dar dupa cum zicea Laura...parca este prea 'impopotonat'...prefer sa ma vad eu mai mult (modestra intr-adevar )
    In legatura cu pozele in studio...mie imi plac...decat ne 'regasim' de dupa un copac(urasc poza aia)...mai bine poze in studio...dar...fiecar cum doreste...si cum ii place.

Inregistrat
    09.08.2006

Smile Re: Fotografi Si Cameramani Pentru Nuntiile Din Sibiu

No offence, dar mie nu-mi place clipul ala catusi de putin. parca vrea sa demonstreze cate "efecte speciale" se pot face. Mie imi plac lucrurile mai simple, naturale. But then again, it's just me...

Inregistrat
    09.08.2006

E frumos in Muzeul Satului, mai ales daca nu sunt vesnicele poze-cliseu cu mori de vant pe fundal... Cred ca ar fi frumos si Piata Mare, Piata Mica, daca nu se tine neaparat la poze in sanul naturii si lumea nu face scandal ca isi rupe tocurile prin dale...

Inregistrat
    09.08.2006

Cool Re: Fotografi Si Cameramani Pentru Nuntiile Din Sibiu

Claire, morile de vant in sine sunt misto. Si casele. Mie-mi place f mult Muzeul satului. Cred ca depinde de fotograf sa surprinda totul intr-o maniera unica. Despre pozele de dupa copaci...numai de "bine" ca sa spunem asa, impreuna cu alea cu mireasa in palmele mirelui sau cu mireasa cu voalul pe fata ridicat de mire...bu-hu! Cred ca orice locatie poate fi exploatata de un fotograf inspirat. Muzeul Satului e o locatie buna pentru poze, daca e si timp frumos nu are ce sa nu iasa bine, in principiu. Noi am facut pozele in Parcul Sub Arini, pentru ca era cel mai la indemana si ne si placea ideea. Insa pana dupa cununia religioasa nu am stiut exact unde o sa mergem. Cred ca e important ca mirii sa se simta bine in locatia respectiva si pozele sa fie cat mai spontane.

Alex, . No further comment for you!

Inregistrat
    09.08.2006

Claire, . Noi avem poza cu voalul luat de pe fata mea de catre mire, pentru ca, in fine, am facut si cateva clisee ca asa a fost sa fie si ne-am amuzat teribil. Al meu mi-a ridicat voalul si a tipat ingrozit . I-am facut BU-HU! Ce nu-mi place mie e poza aia in care mirii stau in iarba, eventual si cu un cos de flori in fata ( ), si pe fundal, undeva, e o moara de vant/ o casa/ Parisul ( )/etc. Pot fi excelent exploatate morile de vant si orice este in Muzeu, numai un pic de simt artistic sa fie. Nu ne pui o poza cu tine fara voal?

Inregistrat
    09.08.2006

Claire, sunt si, si. Mie personal imi plac mai mult unele facute de prieteni, sunt mai firesti, mai spontane. Nu stiu de care vorbesti neclare, nu m-am mai uitat de mult in album, dar de regula pot iesi f faine si neclare, depinde de...neclaritate, ca sa spun asa. Daca sunt acolo, inseamna ca mi-au placut. Ma mai uit sa vaz ce si cum...

Pagina 3 din 33 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us