Pagina 1 din 33 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 261

Subiect: Fotografi si cameramani in Sibiu

Inregistrat
    07.12.2006

Implicit Fotografi Si Cameramani Pentru Nuntiile Din Sibiu

Sunt in cautare de fotograf si cameraman pentru nunta, pentru ca cred ca ar cam trebui sa rezervam de acum, si nu stiu pe cine.
    Am dori sa contractam profesionisti, ca am tot citit pe site ca au fost multe miresici care au fost nemultumite de persoanele care au facut pozele sau filmarea, si au recomandat ca inainte de a semna vreun contract, mai bine sa vedem poze si filmari facute de ei, ca sa stim daca merita sau nu sa-i luam, si asa vom sti la ce sa ne asteptam .
    Imi recomandati pe cineva ?

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit Re: Fotografi Si Cameramani Pentru Nuntiile Din Sibiu

Eu am fost foarte multumita de al meu.Pozele au iesit super.

Inregistrat
    07.02.2005

Chestia e ca ar trebui sa vezi tu cam care ce face si sa vb personal, sa vezi cum comnuci cu ei. eu zic ca cea mai imp chestie e sa discuti liber cu fotograful/cameramanul, sa le explici ce si cum iti doresti nu sa-ti impuna ei anumite pozitii (de gen aia in palma, aia dupa copac etc) . sunt persdoane carora le plac si pers carora nu le plac genul ala de poze. cel mai imp e sa comunici bine cu cei doi ca sa iese exact ce-ti doresti. cu efectele aplicate pe poze la fel: stiu ca eu mi-am facut una decupand mirii si punandu-i intr-un glob de-ala de sticla, micut. unele prietene au fost extaziate, eu in schimb nu m aomor dupa stiulul ala.. Depinde cel mai mult de ceea ce-ti doresti.

Inregistrat
    07.02.2005

Si eu il recomand pe al nostru! Foarte multumiti am fost de el, si nici scump nu a fost.

E foarte bine pentru miresica noastra ca are de unde alege!!!
    Niciuna dintre noi nu s-a plans de photograph!
    ….ne lovim …cademdar invatam ceva din fiecare "cadere"…

Inregistrat
    09.08.2006

Smile Re: Fotografi Si Cameramani Pentru Nuntiile Din Sibiu

Eu spun ca parerile miresicilor sunt f subiective si e normal sa fie asa. Trebuie sa vedeti ce va place voua. Atatea lucruri laudate am vazut pe forum care mie nu imi plac catusi de putin (in general, in materie de rochii, buchete, poze etc, etc) asa ca nu mai am incredere in laude, mai ales daca nu stiu persoana si ce gusturi are. Eu zic sa culegi informatii, deocamdata (de altfel asta si faci, hehe), nr detelefon, sa vezi poze pe la alte miresici si cand vii mergi si vb cu cei care ti s-au parut pe placul tau. Si apoi, decizi (ma rog, decideti ).

Inregistrat
    07.12.2006

Va multumesc mult pentru raspunsuri.
    Incerc sa ma documentez cat de cat, ca sa stim cam pe cine sa cautam cand venim.
    Credeti ca e tarziu daca numai inainte cu 2 luni cand venim, rezervam fotograful si cameramanul ? Ca altfel nu am cum, si mi-e teama ca e tarziu, de aceea tot intreb, ca sa stiu daca ar trebui sa-i contractam de acum.
    Si daca ar fi mai bine de acum, e si nasol ca nu am si eu niste modele de la alte nunti sau o adresa de vreun site de unde isi " expun munca ". Nici nu stiu cum sa mai fac ...

Inregistrat
    07.02.2005

Nu e chiar asa cu subiectivismul.Mie de exemplu nu mi-a placut cum au filmat.Am crezut ca-i omor.Dar pozele,nota 10.

Inregistrat
    09.08.2006

Smile Re: Fotografi Si Cameramani Pentru Nuntiile Din Sibiu

Cand ziceam de subiectivism, ma refeream la ce ii place fiecareia, nu neaparat ca fiecare isi lauda fotograful.

Pagina 1 din 33 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us